Habbo İçin Uygun Fiyatlı Oyun Kredisi (Credit) Satın Al - Game Sultan

Oyun: Habbo


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
HC - 1 Ay 1 Aylık Habbo Kulüp üyeliği 13,99 TL 13,99 TL
55 Habbo Credits 55 Habbo Credits 18,00 TL 18,00 TL
115 Habbo Credits 115 Habbo Credits 37,00 TL 37,00 TL
195 Habbo Credits 195 Habbo Credits 64,00 TL 64,00 TL
Habbo Hotel olarak da bilinen Habbo, uzun yıllardır oynana sosyal bir oyun. Tüm dünyada milyonlarca oyuncusu bulunan Habbo Hotel, 2012 itibariyle 150 ülkede ,Türkçe dahil 12 ayrı dilde, 250 milyondan fazla oyuncuyla oynanıyor. Ülkemizde de çok sevilen ve oynanan Habbo Hotel Türkçe olarak oyuncularla buluşuyor. Habbo Hotel hile ile oynanmayan, ister arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz isterseniz yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz sosyal ortam sunuyor. Habbo Hotel'de kendinize ait bir odanız bulunuyor ve bu odayı kazandığınız oyun paralarıyla dilediğiniz gibi dizayn edebiliyorsunuz. Odanıza arkadaşlarınızı davet edip  başkalarının odalarını da ziyaret edebilirsiniz. 

Habbo Hotel'de oyun parasını kazanmak için verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyun içinde partiler düzenleyerek farklı oyunlar oynayabilirsiniz. Çeşitli aktivitelerin de düzenlendiği Habbo‘da bu aktivitelere katılarak rozetler ve çeşitli hediyeler kazanabilir, bu hediyeleri odanızı güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. 

Habbo Hotel oyna diyerek oyun içinde gerek oyunlardaki başarınızı arttırmak gerekse odanızı en güzel şekilde dekore etmek için Game Sultan'ın uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarıyla Habbo Credits'e ulaşabilirsiniz. 

Habbo Sistem Gereksinimleri

Türü: Web Tabanlı MMO
Kategori: Tarayıcı
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT