Spotify İçin Uygun Fiyatlı Premium Üyelik Satın Al - Game Sultan

Oyun: Spotify Premium


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
1 Aylık Spotify Premium Üyelik 1 Aylık Spotify Premium Üyelik 13,99 TL 13,99 TL
İsveç asıllı bir müzik veri akış sistemi olan Spotify, Sony, Universal, EMI gibi dünyaca ünlü plak şirketlerindeki seçilmiş müziklerin, hiçbir kısıtlama olmadan dinlenilmesine imkan sağlıyor. Müziklere arama kriterleri (sanatçı, album,şarkı adı, tarz) ile ulaşabiliyorsunuz.

Spotify kullanmak için öncelikle Android ya da IOS uygulamasını indiriyorsunuz. Spotify Premium indirdikten sonra üye oluyorsunuz. Üyelik sonrası ayarlar sekmesinden Facebook sosyal ağ hesabınızı senkronize ederseniz arkadaşlarınızın hangi şarkıları dinlediğini kolayca görebilirsiniz.

Spotify, gözat kısmıyla size en çok dinlenen listeleri, pop, caz, rock, fitness, club, country vs gibi oldukça geniş bir yelpaze içinden karışık olarak liste yaratıp listeyi istenildiği zaman dinleme imkanı sunuyor.

Spotify, hiçbir ücret ödemeden kullanabilirliğinin yanı sıra Premium özelliği sayesinde makul bir miktara size çevrimiçi şarkı indirme imkanı sunuyor. Herhangi bir veri ağına ihtiyaç duyulmadan indirdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

Game Sultan üzerinden, 1 Aylık Spotify Premium Üyelik, 3 Aylık Spotify Premium Üyelik ve 6 Aylık Spotify Premium Üyelik seçeneklerinden size en uygun olanını alarak Spotify Premium ile müzik keyfini sürebilirsiniz.

Spotify Premium Sistem Gereksinimleri

Türü: Müzik - Music
Kategori: Mobil - PC

Yapımcı: Spotify
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Resimli anlatymy görebilmek için buraya tyklayynyz.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT