League of Legends İçin Riot Points (RP) Satın Al - Game Sultan

Oyun: League Of Legends (Türkiye Serverı)


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
400 Riot Points 400 Riot Points - 400 RP 10,00 TL
840 Riot Points 840 Riot Points - 840 RP 20,00 TL
1780 Riot Points 1780 Riot Points - 1780 RP 40,00 TL
3620 Riot Points 3620 Riot Points - 3620 RP 80,00 TL
6450 Riot Points 6450 Riot Points - 6450 RP 135,00 TL


League of Legends – LoL rekabete dayalı strateji ve tempolu oyunlarının heyacınını rol yapma öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynayışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım savaş alanında karşı karşıya gelir. Çeşitli savaş alanlarında oyun modlarında karşı karşıya mücadeleler yapılır. League of Legends şampiyonların da yardım almak isteyenlere yeni oyuncu rehberi oyun içinde yardımcı oluyor. Oyun kontrollerini ve oynanış biçimini anlatıyor. Oyun içi eğitimlerde, Adalet meydanlarında ilk çatışmalarında sizi yönlendiriyor. Diğer sihirdarlar ile mücadele edebilmeniz için botlar ile ilk karşılaşmalara kadar tüm yetenekleri ve becerileri öğrenebilirsiniz. Bu nedenle gerçek karşılaşmalardan önce mutlaka botlarla oyun oynamalısınız.

Adalet meydanlarında şampiyonuna güçlendirmeye yarayan eşyalar, rünler, kabiliyetler gibi çeşitli yönleri hakkında oyunun web sitesinden bilgi edinebilirsiniz. Bu güçlü eşyalar, şampiyonunuzu tam istediğiniz hale getirmenize, yeni taktikler ile geliştirmenize yaracaktır. LoL oynamak hem çok zevkli ama zevkli olduğu kadar strateji gerektiren bir durumdur. 

Daha büyük bir sihirdar olduğunuz yani oyunu daha iyi çözüp becerilerinizi geliştirdiğiniz zaman League of Legend Ülker Arena’da takımınızı kurarak karşılaşmalar yapabilirsiniz. Ama bunun için Şampiyonluk Ligi'nde mücadele edecek kadar güçlü ve birbiriyle iyi anlaşan bir takım içerisinde olmanız şart.

League of Legends’de oyun içerisinde ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip olmak için  Riot Points’e, Game Sultan’dan G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.
  • Haberler

League Of Legends (Türkiye Serverı) Sistem Gereksinimleri

2 GHz işlemci
1 GB RAM (Windows Vista ve 7 kullanıcıları için 2 GB ya da daha fazla RAM)
8 GB boş sabit disk alanı
Shader versiyon 2.0 uyumlu ekran kartı
DirectX v9.0c veya daha üst sürüm desteği
Ekran çözünürlüğü 1920x1200
Windows XP (SADECE Service Pack 3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10.
SSE2  özellikli ya da üstü işlemci (SSE1 özellikli işlemciler desteklenmemektedir.)

Türü: MMORPG / MMORTS
Kategori: PC / Client
Nasıl E-Pin Yüklerim

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT