Popmundo The Great Heist İçin Kredi ve VIP Satın Al - Game Sultan

Oyun: The Great Heist


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
Popmundo - VIP 3 AY The Great Heist 3 Aylık VIP 63,63 TL 63,63 TL
Popmundo - 1000 Kredi The Great Heist 1000 Kredi 66,28 TL 66,28 TL
Popmundo - VIP 6 AY The Great Heist 6 Aylık VIP 117,49 TL 117,49 TL
Popmundo - 2000 Kredi The Great Heist 2000 Kredi 127,50 TL 127,50 TL
The Great Heist

The Great Heist, bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Adını 2015’in sonlarında duyurmuş olup, ilk beta sürecini yine bu dönemde yaşamıştır. Diğer adıyla büyük vurgun oynarken soygun yapmak gibi popmundo ile bağlantılı bazı durumlar mevcuttur.

Adından da anlaşılacağı gibi Büyük Vurgun oyunu, müziğe dair hiçbir detay bulunmamaktadır. Yaşanılan yine sanal ortamda soygunlarla uğraşacağınız ve bana kalırsa oldukça eğlenceli. Üstelik Popmundo oynuyorken bir yandan da The Great Heist’in bir parçası olabiliyorsunuz. Yani hem Popmundo’da hem de Heist karakteriniz bulunuyor ve ikisini de aslında farklı sitelerden lakin aynı karakter üzerinden yönetiyorsunuz.

The Great Heist ile Popmundo’nun tek farkı The Great Heist’te müzik ile ilgili hiçbir şey olmaması. Yani Popmundo’daki bir karakter The Great Heist’teki bir karakter ile evlenebilir, çocuk yapabilir, eşya verebilir, ilişki kurabilir. Peki The Great Heist’teki bu çete üyelerinin farkları neler, bir göz atalım.

• Suç Dehası: Mekana soygundan önce giderek alarmın çalması durumunda polislerin ne kadar zamanda mekana geleceğini ve mekandaki güvenlik görevlilerinin vardiya saatlerini hesaplar. Bu sayede soygununuza en uzun süreyi yaratmaya çalışır. Ki bu süre aşağı yukarı 20 dakika ve 35 dakika arası değişir.
• Fettan: İnsan kaynakları yöneticisi gibi, tatlı dilli, güzel görünümlü kişilerden oluşur. Bu kişiler mekanda bulunan insanların dikkatini dağıtmakta bir numaradır.
• Kabadayı: Kaslı kuvvetli abiler ve ablalar… Alarmın çalacak olmasını umursamadan en hızlı şekilde soygunu tamamlamaya çalışırlar.
• Hırsız: Kapıdan giremezse bacadan girer, lazer ışınlarına dokunmadan dans eder ve maymuncukları pek sever. İyi bir hırsızınız varsa giremeyeceğiniz mekan, açamayacağınız kilit yoktur.
• Bilgisayar Korsanı: Nâm-ı değer hacker. Elektronik cihazların, yazılımların ve her türlü teknolojik aletin baş düşmanı. Kanun koruduğu gizli kalmış her türlü bilgiyi bulup çıkarmakta uzman yegane çete üyesidir.
• Kasa Hırsızı: Banka soygunlarının olmazsa olmazı kişiler kasa hırsızlarıdır. Devasa kasa kapılarını açmakta üstlerine yoktur. Steteskop kullanarak kasa kapısı hakkında kapıyı yapanlardan daha çok bilgi sahibi olabilir.
• Şoför: Hızlı bir soygun sonunda peşinize takılan kanun güçlerini atlatabilmek için usta bir Şoför’e her çetenin ihtiyacı vardır. Şoförler gereksiz görünen ama yapbozun büyük bir parçasını oluşturan yegane çete üyeleridir.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

The Great Heist Sistem Gereksinimleri

Bu bölüm hazırlanmaktadır.
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT