Vikingler Diyarı İçin Kristal ve Looki Parası Satın Al - Game Sultan

Oyun: Vikingler Diyarı


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
0,99 Euroluk Looki E-pin Vikingler Diyarı 3,56 TL 3,56 TL
1,99 Euroluk Looki E-pin Vikingler Diyarı 7,16 TL 7,16 TL
3,99 Euroluk Looki E-pin. Vikingler Diyarı 14,36 TL 14,36 TL
5,99 Euroluk Looki E-pin Vikingler Diyarı 21,56 TL 21,56 TL
9,99 Euroluk Looki E-pin Vikingler Diyarı 35,96 TL 35,96 TL
19,99 Euroluk Looki E-pin Vikingler Diyarı 71,96 TL 71,96 TL
49,99 Euroluk Looki E-pin Vikingler Diyarı 179,96 TL 179,96 TL
99,99 Euroluk Looki E-pin Vikingler Diyarı 359,96 TL 359,96 TL

Uzun zaman önce tanrılar Midgard ı yarattıklarında arkalarına yaslandılar ve o ana kadarki en güzel yapıtlarına baktılar. Dünyayı yarattıktan sonra barış ve huzur içinde yaşamaları için insanları onun yansıması olarak yarattılar.
 
Tanrılar yarattıkları bu şahesere bakıp ona gelen ziyaretleri kabul ederek uzun yıllar geçirdiler. Günün birinde en akıllıları olan Wotan bir anlaşma yaptı ve Urd Pınarı ndan içebilmek için sol gözünü vermeyi kabul etti. Pınarın efendisi olan Mimir onu uyardı ve şöyle söyledi: "Bu sahip olmak istediğin suyun tehlikeli sırları vardır; Gelecek hakkında bilgi !".
 
Wotan kafasının karıştırılmasına izin vermedi ve sudan içti. Anlaşma bittiğinde Wotan ın bir gözü artık yoktu fakat gelecek hakkında daha çok şey biliyordu. Yüzünden de okunabileceği gibi barışın bitmesine fazla kalmamıştı. Çok geçmeden Vikingler nefretle besledikleri evlerinden çıkıp kanlı savaşlar yaptılar. O andan itibaren bakışları değişen tanrıların babası Odin eski tanrıların sonunun geldiğini anlamıştı. Kuzgunlarıda onun bu uzun zamandır bildiğini artık onaylıyorlardı.


Midgard ın bir zamanlar yarattığı dünya kaosa sürükleniyordu. Artık son yaklaşmıştı. Ragnarök yani kıyamet zamanı gelmişti. Tanrılar başarısız olmuştu. Wotan güçlü Fenris Kurdu tarafından parçalanmadan hemen önce yüzünde uzun zamandır eksik olan bir gülümseme belirdi. Bunun bir son olmadığını ve her sonun ardında bir başlangıç olduğunu biliyordu.
 
Savaşlar bittikten sonra hayatta kalan Aesir Tanrıları bir zamanlar Asgard ın bulunduğu yerde toplandılar. Derinden etkilenmiş bir şekilde, kalplerinde hüzünle kaybettikleri Midgard a baktılar.
 
Eski tanrılar tarafından yaratılmış dünya olan Midgar devasa bir harabe şeklindeydi. Alevler ve kara dumanlar gökyüzüne yükseliyordu. Aesir Tanrılarından Fimbultyr ında yardım etmesiyle tekrar aynı eşitliğe gelen düzen ve kaosun dengesi yeni bir dünya yarattı. İnsanları değiştirmeye kudreti olmasına rağmen bunu yapamadı. Viking Hükümdarlarının kanlı savaşlarından yorgun düşmüş yeni bir Midgard doğmuştu. Hayatta kalan Aesir Tanrıları buna sebep olan Vikingler olduğuna karar verdi ve onlara sırtlarını döndüler. Hala barış gelmemişti.
 
Viking Kabileleri hala birbirleriyle savaşıyor ve dökülen Einherier ların kanları toprağı tekrar tekrar kırmızıya boyuyordu.
 
Eğer Wotan ın gördüğü kehanet gerçekleşirse kabileleri birleştirecek yeni bir kahraman doğacak ve yeni bir başlangıcın sebebi olacaktı.


Vikinler Diyarı’nda amansız bir mücadeleye hazır mısın ?

Vikingler Diyarı Sistem Gereksinimleri

Tarayıcı tabanlı oyundur. İndirme gerektirmez.
Nasıl E-Pin Yüklerim

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT