League of Angels 2 İçin Uygun Fiyatlı Topaz Satın Al - Game Sultan

Oyun: League of Angels 2 LOA2


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
11.90 TL'lik Bigpoint E-Pin 100 Topaz 11,90 TL 11,90 TL
League of Angels, Aralık 2013 yılında Youzo Interactive tarafından web tabanlı bir MMORPG olarak yayınlandı. İstenilen yükselişi yakalayamadığı için, yeni ara yüz ve içeriklerle League of Angels 2, 2016 yılında yeniden yayınlandı. 24-31 Mart 2016 tarihleri arasında 5.000 oyuncu sınırı ile kapalı betası yapıldı. Başarılı geçen kapalı beta ardından da oyun açık beta ile yayın hayatına tamamen başladı. 8 Nisan’da Kuzey Amerika’da, 19 Mayıs tarihinde ise Avrupa’lı oyuncuların beğenisine sunuldu.

League of Angels içerisinde 2 sınıf bulunmaktadır. Erkek bir karakter açarsanız, karakteriniz bir Savaşçı rolünü üstlenmekte. Kadın bir karakter açarsanız ise Büyücü rolünde oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyun klasik web tabanlı MMORPG’lerden alışık olduğumuz gibi karşılıklı sırayla vuruş üzerine kurulu bir yapıya sahip. Oyun içerisindeki yönlendirmeler hem ara yüz üzerinde hem de Türkçe seslendirme ile yapılmış durumda. Oyun hikayesi içerisinde ilerledikçe elde ettiğiniz puanlarla seviye atlarken, aynı zamanda rütbe sembollerini de aktif hale getirip, karakteriniz için ek defans ya da saldırı özellikleri kazanabiliyorsunuz.

League of Angels 2 Türkiye’de de birçok oyun sever tarafından beğenilerek oynanmakta. Gerek ara yüzü, gerek sistemleri, gerekse Türkçe seslendirmesi ile League of Angels 2 Türkçe olarak oynanabilmekte. 

Oyun ekibi, çeşitli etkinliklerle ve kampanyalarla da League of Angels 2 Hediye Kodu dağıtmakta. Bu hediye kodları ile oyun içerisinde karakterinizi geliştirebilmek için ihtiyacınız olan eşyalara ya da mağazadan alışveriş yapmanız için gerekli elmas ve topaza sahip olabiliyorsunuz.

Oyunu isterseniz web tarayıcınız üzerinden oynayabilir ya da aşağıda yer alan League of Angels 2 indir bağlantısına tıklayarak, sadece 23 MB’lık bir client ile bilgisayarınız üzerinden de oynayabilirsiniz.

League of Angels 2’de ihtiyacınız olan her şeye sahip olmak için gerekli olan Topaz’a Game Sultan’dan, G-Cash’in benzersiz fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

League of Angels 2 LOA2 Sistem Gereksinimleri

Türü: MMORPG
Kategori: Web Tabanlı
Yayımcı: Youzo Interactive
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT