Dota 2’ye Yeni Kahraman Geldi - Game Sultan
Dota 2’ye Yeni Kahraman Geldi - Game Sultan
7.3.2019
Auto Chess modu ile oyun severleri üzen Dota 2’nin hatalarını sarmak için yaptığı yenilikler devam ediyor. Oyun severleri tekrardan geri getirmek isteyen Dota 2 oyuna yeni şampiyon ekledi. Oyuna eklenen yeni kahraman Ağustos ayında tanıtılan Grimstroke oldu.
 
Geçtiğimiz ağustos ayında tanıtılan kahraman Mars adı ile de anılıyor. Çevresini ve kalkanlarını kullanarak rakiplerini sersemleten Mars birçok yeni özelliğe de sahip. Bu özelliklerden en önemlisi Kalkan özelliğinin ön tarafından almış olduğu hasarları bloklama ve ultisi ile çevresindeki diğer kahramanları arenanın içerisine kilitlemesi geliyor. 


Mars’ın hikayesi ise şu şekilde; 

“Cennetin ilk oğlu Mars, sonsuz bir savaş ile uzun bir varoluş geçirdi. Babası gibi en temel dürtülerini şımartan Mars, Zeus’unkinden çok daha canavar olma eğiliminde. Mars şimdi doğuştan gelen haklarına hak iddia etmeyi amaçlıyor; Panteonu yakıp küllerinden yeni bir imparatorluk inşa etmeyi amaçlıyor” 

Yaptığı yanlış hamleler ile yara alan Dota 2’nin yeni kahramanlar tanıtarak bu yaraları sarıp saramayacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Yeni kahraman Mars’ın ise oyun içerisinde neler yapabileceği ve Dota oyuncuları tarafından sevilen bir karakter olup olamayacağını ilerleyen zamanlarda göreceğiz. 

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT