PUBG Mobile Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! - Game Sultan
PUBG Mobile Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! - Game Sultan
17.1.2019
Battle Royale türünün en çok sevilen oyunları arasında yer alan PUBG ya da tam adı ile PlayerUnknown’s BattleGrounds 5. Sezon için geri sayım başladı. Birçok yenilik ile birlikte gelecek olan PUBG Mobil 5. Sezon başlangıç tarihi açıklandı. 

 
Rekorlar ile geride bıraktığı 2018 yılı ve 4. Sezonun ardından PUBG yeni sezona oldukça iddialı geliyor. 5.Sezon ile birlikte 0.10.5 sürümüne güncellenecek olan oyun için birçok yenilikte bizleri bekliyor. 23 Ocak tarihinde 4. Sezonun tamamlanıp 5. Sezonun başlayacağı PUBG’de yapılacak olan güncelleme ile birlikte yepyeni harita, kıyafetler, silahlar, skinler ve sesler oyun severleri bekliyor. Ayrıca oyun içi kozmetik öğelere ise PUBG UC ile sahip olabilirsiniz.

5. Sezon 0.10.5 güncellemesi ile gelecek olan yeniliklerin bazıları şu şekilde;

5. Sezonda PUBG’ye yeni bir tema eklenmesi bekleniyor. Vikendi haritasının ardından oyuna eklenecek bu harita merak ediliyor.
Yeni bir mod söylentileri gün geçtikçe artıyor. İddialara göre Zombi Modu oyuna eklenecek. Erangel Haritasının daha küçük bir sürümünde geçecek olan bu modda oyuncular zombilere karşı savaşacak.
Vikendi güncellemesi ve kış temasının ardından 5. Seon ile oyuna yeni elbiselerinde gelmesi bekleniyor.
0.10.5 güncellemesi ile birlikte silahlar için yeni skin kaplamalar getirilmesi de beklentiler arasında. Kar98k, AKM ve UMP silahlarının yanı sıra Vosvos minibüse ve kamyona da yeni skinlerin gelmesi bekleniyor. 
Her sezon eklenen yeniliklerden bir tanesi de şüphesiz silahlar. Bu sezonda yeni silahların geleceği muhtemel. Bu silahlardan olması beklenen modeller ise G36C Makineli Tüfek, PP-19 Bizon SMG ve MK47 Assault tüfeği.
Ayrıca PUBG 5. Sezon ile birlikte klasik sesleri oyuna geri getireceğinin sinyallerini de vermişti. Bu güncelleme ile birlikte klasik sesleri tekrar oyunda duyabileceğiz.

Game Sultan PUBG Mobil UC Fiyatları

23 Ocak tarihinde 5. Sezonu başlayacak olan PUBG’nin yeni güncellemesi 0.10.5 içerikleri bu şekilde. Yeni sezonun heyecanını arttırmak için 10 kişiye hediye edeceğimiz 5 USD Razer Pin - PUBG Mobil kampanyamızı 23 Ocak'a kadar uzattık! Kampanya detaylarını için tıklayın.

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT