Blizzard Oyunları Bülteni - 33 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 33 - Game Sultan
14.1.2019
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Starcraft II haftalık notlar, World of Warcraft Haftanın Bonus Etkinliği ve Overwatch yeni etkinliği hakkında ayrıntılar yer alıyor.

Starcraft II

 

Starcraft II de bu hafta 4.8.1 yama notları yer alıyor. Bu haftaki düzeltme ve yeniliklere bakacak olursak,
Doodad sınırı 100.000’e yükseltildi.
Team Liquid Map için yeni nesneler yüklendi.
Co-op Missions düzeltmeleri yapıldı.
Birçok görsel ve oyun içi akışta iyileştirmeler gerçekleştirildi.

Starcraft II 4.8.1 Patch Notes ve çok daha fazlası için siteyi ziyaret edin.


World of Warcraft

 

World of Warcraft Haftanın Bonus etkinliğinde bu hafta Arena Skirmishes yer alıyor. Hemen kılıçlarınızı keskinleştirin ve PvP Arena’ya girin. Büyük mücadeleye davetlisiniz.

Tüm hafta boyunca Grup Bulucuyu açarak pencerenin altında yer alan Oynatıcı sekmesinden JOIN BATTLE katılın. Arena Skirmishes etkinliği ile birlikte sizin için PvP Yağma Kutusu geliyor. Görev gereksinimleri 10 Arnea PvP Becerisi kazanmış olmak. Ayrıca Pasif ödüllerde ise ekstradan %50 onur kazancı sizi bekliyor. 
Her hafta Salı günü aktif olan ve bir hafta boyunca geçerli olan haftanın bonus etkinliğini kaçırmamak için hemen World of Warcraft’a gir. Haftanın bonus etkinliği ve çok daha fazlası için Gamesultan’ı takipte kal.

World of Warcraft Battle for Azeroth ile serüvenin tadını çıkar!

OverwatchOverwatch’ta bu hafta özel bir etkinlik sizleri bekliyor. 8 – 21 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak olan Ana’s Bastet Challenge etkinliği sizleri bekliyor. Etkinlik boyunca Arcade modu ve diğer oyun modlarında kazanılan tüm maçlarda özel kozmetik eşyaları sizi bekliyor. Ayrıca 3 oyun kazancı ile Bastet hikaye temasında Player Icon envanterinizde olacak. Blizzard partneri Twitch yayıncılarını takip ederek de ödül kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Battle.net ve Twitch entegrasyonu.

Game Sultan güvencesiyle Overwatch Satın Al ve Nexus'a hemen giriş yap! 

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!
İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT