Hearthstone Wild Kart Heyecanı Yaklaşıyor! - Game Sultan
Hearthstone Wild Kart Heyecanı Yaklaşıyor! - Game Sultan
10.1.2019
Blizzard yapımı Hearthstone: Heroes of Warcraft etkinliği olan Wild Kart duyurusu geçtiğimiz gün yapıldı. Duyuruda büyük bir turnuvanın yanı sıra özel kart paketleri ve Tavern Brawl etkinliği de yer alacak. 
 
Standart ve Wild olarak ikiye ayrılan oyunda kaderi genel olarak standart desteler belirlerken özel kartlarında etkisi bir hayli büyük oluyor. Bu ay dağıtılacak olan Tavern Brawl etkinliği ile Wild kartlar açıklandı. Oyuncular bu ay içerisinde Tavern Brawl ile birlikte çok daha fazla karta sahip olacak. Wild Kart Tavern Brawl güncellemesi ile gelecek yeni desteler için Game Sultan Hearthstone Pack Satın Al !

30.000$ ödül havuzu bulunan Wild temalı turnuvanın başlaması ile birlikte yeniliklerde arka arkaya geliyor. Bu turnuvanın bölgesel olarak elemeleri hakkında da açıklamalar yapıldı. Blizzard cephesinden yapılan açıklamada The Grand Tournament, Whispers of the Old Gods ve Mean Streets of Gadgetzan etkinlikleri Wild kart barındıracak ve Bundle paketler 21 Ocak tarihinden itibaren satışa sunulacak. Satışa sunulacak olan ve toplamda 40 destenin yer aldığı paketlerin fiyatı ise 24.99 $ olarak belirlenmiş durumda.

Hearthstone ve çok daha fazlası için Game Sultan’ı takipte kalın. 

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT