League of Legends Yeni Şampiyon Sylas Zincirlerini Kırdı! - Game Sultan
League of Legends Yeni Şampiyon Sylas Zincirlerini Kırdı! - Game Sultan
9.1.2019
Sihirdarlar! İsyanın Zinciri Sylas intikamı için, Demacia mahkumiyetinden kurtulup kraliyetten öcünü alma yolunda ağır ağır vadiye giriyor. Yeni şampiyon Sylas ve yetenekleri detaylarla haberimizde!
 

Adını üst koridor kabadayıları arasına açıklandığı ilk günden yazdıran yeni şampiyon Sylas’ın yetenekleri belli oldu. Oyun tarzıyla yetenek kiti saldırı gücü ve ani hasara dayalı Sylas, kendisini çoğu zaman üst koridorda boy gösterecek gibi görünüyor. Aynı zamanda, koridor baskınları ve savaş başlatmaya oldukça elverişli mekanikleriyle zaman zaman orman ve destek rollerinde de yer alacağı kuşkusuz. 

Korkaklar ve ikiyüzlüler tarafından, doğuştan kusurlu olduğu için Demacia hücrelerine tıkıldığını söyleyen, zincirlerinden başka kaybedecek bir şeyi olmayan Sylas artık özgür ve intikam ateşiyle vadiye doğru ağır adımlarla ilerliyor!

Haydi gelin, League of Legends yeni şampiyon Sylas’ın yeteneklerine birlikte bakalım.


League of Legends Yeni Şampiyonu Sylas'ın Yetenekleri


PASİF: PETRİSİT PATLAMASI

Sylas bir yetenek kullandıktan sonra gerçekleştirdiği ilk normal saldırısıyla birlikte zincirlerini sallayarak yakınındaki rakiplere hasar verir.

Q: KIRBAÇ ZİNCİR

Sylas zincirlerini savurarak rakiplerine hasar verir ve onları az miktarda yavaşlatır. Kısa bir gecikmenin ardından zincirlerin birleştiği nokta patlayarak rakiplerin üstündeki yavaşlatmanın etkisini arttırır ve onlara yeniden hasar verir.

W: KRAL KATİLİ

Sylas bir hedefe doğru atılarak güçlü bir vuruş yapar. Bu vuruş rakibe hasar verirken kendini iyileştirir. Rakibin canı azsa verilen hasar artar. Sylas'ın canı azsa iyileştirme miktarı artar.

E: FİRAR / KAÇIR

Sylas kısa bir mesafe boyunca atılır ve kalkan kazanır. Kısa bir süreliğine yeteneği yeniden kullanarak zincirlerini savurabilir ve isabet alan ilk rakibi sersemletir, ona hasar verir ve kendini ona doğru çeker.

R: GASP

Sylas, rakibin ultisini kendisi kullanmak üzere gasp eder. Ultileri gasp edilen rakipler onları kullanmaya devam edebilir. Sylas, Gasp her kullanılır olduğunda bir rakibin ultisini çalabilir; ancak aynı rakibin ultisini bir süreliğine yeniden gasp edemez.

LoL Yeni Şampiyon Sylas Nasıl Oynanır?


Oyunun geç safhalarında harita takibi, takım savaşlarına toplu olarak girme konusunda büyük avantaj sağlayacaktır. Yetenekleri ve kitiyle Sylas, ayrık ittirme stratejisinde pek verimli iş çıkartacak gibi görünmüyor. Yeni şampiyon vadiye vardıktan sonra, League of Legends oyuncularının ellerinde yeni stratejilerini ve oyun tarzlarını ortaya çıkartacaktır.

Vadide iyi şanslar, bol zaferli oyunlar Sihirdarlar!

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT