Galatasaray Espor PUBG takımında Ayrılık! - Game Sultan
Galatasaray Espor PUBG takımında Ayrılık! - Game Sultan
8.1.2019
Galatasaray Espor PlayerUnknown’s Battle Royale takımı kadrosunun oyuncularından RETIREDfps’in takımdan ayrıldığı geçtiğimiz gün resmi duyuru ile açıklandı.
 
Galatasara Espor PUBG takımının önemli oyuncularından olan RETIREDfps ile yolların ayrıldığı açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada sarı kırmızılılar PUBG takımında önemli bir yenilemeye gittiklerini ve geçtiğimiz haftalarda Enes “imNs” Bulaza ile yollarını ayırıp Cihan “rip9” Haydari ile anlaştıklarını belirtti. 

Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan ayrılık mesajında ise şu sözlere yer verildi;
“PUBG Takımı oyuncularımızdan Tolga ‘RETIREDfps’ Türe ile karşılıklı almış olduğumuz kararlar sonucunda takımımızdan ayrılmıştır. RETIREDfps’e bugüne kadar vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder ve bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz. Teşekkürler RETIREDfps!”

Sarı kırmızılı ekibin PUBG kadrosuna bu ayrılık sonrası nasıl bir takviye yapacağı ise merak edilen konular arasında yer alıyor. İlerleyen günlerde yeni transfer açıklaması da resmi olarak Galatasaray Espor tarafından yapılması bekleniyor. Bizde Tolga “RETIREDfps” Türe’ye gelecek kariyerinde başarılar dileriz.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT