Razer Pin Alımlarına Hediye 5 USD Razer Pin Kampanyası – Game Sultan
Razer Pin Alımlarına Hediye 5 USD Razer Pin Kampanyası  – Game Sultan
7.1.2019

Değerli Üyelerimiz (Kampanyamız Sona Ermiştir)


Gamesultan.com’da
7 Ocak Pazartesi saat 00.01’den ve 18 Ocak Cuma 23.59’a kadar sürecek kampanyamızı PUBG'nin yeni sezonu için 23 Ocak 23:59'a kadar uzattık. Bu süreler boyunca en yüksek tutarda Razer Pin alışverişi yapan 10 oyuncu üyemize 5 $ Razer Pin bizden hediye!

PUBG 5. Sezon için geri sayım başladı. Birçok yenilik ile birlikte gelecek olan PUBG Mobil 5. Sezon başlangıç tarihi açıklandı. 23 Ocak tarihinde 4. Sezonun tamamlanıp 5. Sezonun başlayacağı PUBG’de yapılacak olan güncelleme ile birlikte yepyeni harita, kıyafetler, silahlar, skinler ve sesler oyun severleri bekliyor. Bu heyecana ortak olmak bu kampanyamızı 23 Ocak 23:59'a kadar sizler için uzattık!

Nasıl 5 $ Razer Pin Kazanırım?

Sadece oyuncu üyelerimize özel bu kampanyada 5 $ Razer Pin kazanmak için yapmanız gereken çok basit; Razer Pinlerinin geçerli olduğu PUBG Mobile ve Bigo Live oyunlarından en çok satın alan 10 kişi arasına girmek.


Razer Pin ile neler yapabilirim?

Razer Pinlerinizi PUBG Mobile ve Bigo Live oyunlarında kullanabilirsiniz. Razer Pin satın alarak PUBG Mobile oyununda kullanmanız durumunda %45'e kadar daha fazla Unknown Cash(UC)'e sahip olabilirsiniz.

Örneğin PUBG Mobile için diğer kanallardan  6.99 ve 19.99 TL’lik ürünlerden aldığınızda (Toplamda yaklaşık 27 TL) 250 UC alabiliyorken, Razer pin ile 26.78 TL’ye 371 UC alabileceksiniz.


Kampanya tarihi: 
(Kampanyamız Sona Ermiştir)
• 7 Ocak Pazartesi saat 00.01 - 18 Ocak Cuma 23.59 Kampanya 23 Ocak 23:59'a uzatılmıştır!
 
Kampanya koşulları:
• Sadece Oyuncu Üyelerimiz için geçerlidir
• Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
• Bir Oyuncu Üye hesabı kampanyaya dilediği kadar katılabilir, bir sınır yoktur.
• Kampanya uzatıldığı için hediye 5$ Razer Pin kazanan üyelere, 25 Ocak 2019 tarihinde üye oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.
• Kampanyaya katılan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.
• Game Sultan, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma, iptal etme ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 
 
Oyunu ciddiye alıyorsan, Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT