League of Legends’da Kritik Eşyaları Güncelleniyor! – Game Sultan
League of Legends’da Kritik Eşyaları Güncelleniyor! – Game Sultan
4.1.2019
Kritik eşyalara gelmesi planlanan güncellemeler, dengelemeler ve değişiklikler, League of Legends alt koridorun kaderini yeniden değiştirebilir. 

League of Legends’ı uzun süredir oynayan alt koridor ADC oyuncuları, Riot’un kritik eşyalarında yapmayı planladığı güncellemeler karşısında pek de şaşırmadı. ADC şampiyonların koridor safhasında sıklıkla tercih ettiği eşyalara daha önce de gelen değişiklikler sebebiyle geçen sezonun son dönemlerinde nişancı şampiyonlar karşılaşmalarda tercih edilmemeye başlamıştı. Pek normal olmasa da alt koridorda karşımızda Brand Yasuo, Swain Lulu, Blitzcrank Pyke ve Fiora Thresh ikililerini gördüğümüzde şaşırmamaya başlamıştık. 

Riot, şampiyonların çıkartabileceği potansiyel hasarları dengelemek için neredeyse her yıl çeşitli değişikliklerle vadi stratejilerini de beraberinde güncelliyor. 2019 sezonu başından beri gidişat normale dönse, alt koridorlara Caitlyn, Ezreal, Lucian, Jhinn gibi saldırı gücü taşıcılarını yeniden görebilsek de, kritik eşyalarına gelmesi planlanan yeni değişiklikler durumları tekrar değiştireceğe benziyor.

Ebedi Kılıç Hayalet Dansçı Malmortius'un Ağzı

Potansiyel güncelleme haberi bazı oyuncular tarafından olumlu karşılandı. Örneğin Ebedi Kılıç satın alırken iki adet TEK Kılıcı satın almak yerine ayrıca Coşku da satın alarak saldırı hızı elde etmek elbette avantaj olacaktır. Ancak bedel olarak fiyatı 3400 Altın’dan 5000 Altın’a çıkarıldı. Saldırı gücü kullanan diğer şampiyonlarının eşya dizilimlerinde de değişikliklere gidilecek olması ise tartışmasız.

Bakalım planlanan kritik eşyalarına gelmesi planlanan güncelleme karşılaşmaları, şampiyon seçim ekranlarını nasıl etkileyecek? Dahası için takipte kalın!

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan! 


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT