Temsilcilerimiz Paramanya Dünya Şampiyonası’nda Yer Aldı! - Game Sultan
Temsilcilerimiz Paramanya Dünya Şampiyonası’nda Yer Aldı! - Game Sultan
26.12.2018
Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan ve Türkiye’nin ilk mobil espor oyunu olma özelliğini taşıyan Paramanya oyunu için 22 – 23 Aralık tarihlerinde Güney Kore Seul kentinde yer alan OGN Stadium’da Paramanya Dünya Şampiyonası gerçekleştirildi. 
 
Mobil oyun alanında ilk olacak şampiyonada ülkemizi temsilen Anıl Çağlar Çiçekdal ve Gökhan Yıldırım mücadele etti. Ayrıca bu sporcularımızdan Anıl 1907 Fenerbahçe, Gökhan ise Galatasaray Espor formaları ile turnuvada yer aldı.

Temsilcilerimizde Anıl Çağlar Çiçekdal Tayvanlı rakibi SKY’a karşı 2 – 0 skor ile mağlup oldu ve turnuvaya veda etti. Diğer bir temsilcimiz Gökhan Yıldırım ise rakibi Tayland’lı Zigko888 isimli oyuncuya yine 2 – 0 ‘lık skor ile mağlup olarak turnuvaya veda etti. Turnuvanın şampiyonu ise Koreli BJ Duo isimli oyuncu olurken 200 Bin TL’lik ödülü de kazandı. Ayrıca Duo oyun içi 100 bin elmasında sahibi oldu. 

Temsilcilerimiz gelecek yıl daha iyi hazırlanarak başarılı sonuçlar alacaklarını belirtti. İlk defa uluslararası bir platformda yer aldıklarını ve büyük deneyimler kazandıklarını belirten temsilcilerimiz gelecek yıl hedeflerinin en az yarı final olduğunu da sözlerine eklediler.

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT