Dark Passage Yeni Kadrosunu Açıkladı! - Game Sultan
Dark Passage Yeni Kadrosunu Açıkladı! - Game Sultan
25.12.2018
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi ekipleri arasında yer alan Dark Passage gelecek yıl için yeni ve iddialı bir takım kurduğunu açıkladı. Geçtiğimiz sezonki kadrosundan başarılı oyuncusu Atakan “Crystal” Aydın dışında tüm oyuncularda yeniliğe giden takım yepyeni bir kadro kurdu.

 
Atakan’a tanınan öncelikten sonra takım LoL başarılı üst koridor oyuncuları arasında yer alan Onurcan “Ragner” Aslan ile anlaştı. Daha sonra destek oyuncusu Alihan “Pbd” Ocaklı’nın gelişini açıklayan takım orta koridor ve nişancı bölgeleri için yabancı oyunculardan yana seçim yaptı. Orta koridor’a Team Dignitas EU, NaVi ve Origen gibi Avrupa’nın güçlü ekiplerinde forma giyen oyuncusu Saulius “Saulius” Lukosius transferi açıklandı. Nişancı bölgesine ise Dark Passage Nikola “NikolaSenpai” Dordevic ile el sıkışarak kadrosunu tamamlamış oldu. 

League of Legends Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde iddialı bir kadro kurarak şampiyonluk parolası ile lige başlamak isteyen Dark Passage takımının 2019 kadrosu tamamı şu şekilde;

Onurcan “Ragner” Aslan – Üst Koridor
Atakan “Crystal” Aydın – Orman
Saulius “Saulius” Lukosius – Orta Koridor
Nikola “NikolaSenpai” Dordevic – Nişancı
Alihan “Pbd” Ocaklı – Destek

Takımın koçluk görevinde ise Pars eSpor takımından tanıdığımız Furkan “Lynx” Arıkovan getirildi.

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT