Overwatch Winter Wonderland Geri Geliyor! - Game Sultan
Overwatch Winter Wonderland Geri Geliyor! - Game Sultan
5.12.2018
Overwatch resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada Winter Wonderland 11 Aralık 2018 tarihinde geri dönüyor. Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği etkinlik 2 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek. 

Game Sultan Overwatch fiyat bilgisi sayfayı ziyaret et!
 
Sezonluk etkinlikler arasında en çok beklenenlerden olan Winter Wonderland birçok farklılığı ile geliyor. Kış temalı haritalar, kozmetikler bu etkinlikte olacak. Winter Wonderland ile Overwatch’a Mei’s Snowball Offensive ve Yeti Hunter modları da geri geliyor. Ayrıca birçok yeni kozmetik ürünü aktif olacak etkinlikte Ashe ve Omnic dostu BoB’a da yeni kozmetik setleri gelebilir. 

Overwatch geliştirici Jeff Kaplan daha önce de yaptığı açıklamada “sezonluk oyun modları” için biraz daha süreye ihtiyaçları olduğunu yineledi. Overwatch ekibinin oyun dengeleme işlemleri üzerinde durduğunu yakın zamanda modların daha da gelişeceğini açıkladı.

11 Aralık -  2 Ocak tarihleri arasında aktif olacak Overwatch Winter Wonderland etkinliğini kaçırmamak için hemen Blizzard Balance satın alın ve oyunu ziyaret edin.


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT