Blizzard Oyunları Bülteni - 31 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 31 - Game Sultan
3.12.2018
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Heroes of The Storm haftalık güncellemeleri, World of Warcraft Haftanın Bonus Etkinliği ve Hearthsotne Rastakhan’s Rumble hakkında ayrıntılar yer alıyor.

Heroes of The Storm 
Heroes of The Storm’da 28 Kasım haftası kapsamında birçok yenilik ve düzeltme yapıldı. Bu yamalar Storm of the Patch’de yayınlandı. Heroes of The Storm’a yapılan güncelleme ve düzeltmelerin başlıcalarına bakacak olursak;
Quickmatch oyunlarında oyuncular takım oyuncusu olmaları için %50 bonus kazanacaklar. 
Quickmatch’de Warrior, Support ve Ranged Assassin ile takım oluşturmaya öncelik veren oyunculara 3 kuralı uygulamaları halinde bonuslar uygulanacaktır.
o Üçlü gruplar kuyruk için seçeceği Hero’lardan en az birine sahip olması gerekir,
o Dörtlü grupların kuyruk için seçeceği Hero’lardan en az ikisine sahip olması gerekir, 
o Beşli gruplar bu kuraldan muaftır.

Heroes of The Storm 28 Kasım tarihli güncelleme ve iyileştirme paketi hakkında daha fazla ayrıntı için oyunu ziyaret edin.

World of Warcraft
 Wolrd of Warcraft’ın bu haftaki bonus etkinliğinde World Quests yer alıyor. Tüm hafta boyunca geçerli olacak bonus etkinlikte haritalarınızı açın ve size sunulan World Quests görevlerini görüntüleyebilmek için Kul Tiras veya Zandalar bölgesinden birini seçin. Haftanın Bonus etkinliği ile oyunculara görevlerini tamamlamalarına karşın 1000 War Resources verilecek. Ayrıca Passive Buff olarakta +50% oranında itibar kazancı sizi bekliyor. Tüm bu ödüllere sahip olabilmek içinKul Tiras veya Zandalar’da yer alan 20 World Quests mücadelesini tamamlamanız gerekiyor. 

Her hafta Salı günü aktif olan ve bir hafta boyunca oyunculara açık olan Haftanın Bonus etkinliklerini kaçırmamak için Gamesultan’ı takipte kal.

Hearthstone 
Hearthstone da Rastakhan Rumble zamanı geldi. Hemen bir kart paketi kazanmak için oyunu ziyaret edin. Hearthstone Rastakhan Rumble’nin farklı kart paketlerinden kazanmak için Rastakhan Rumble web sayfasına giderek Battle.net hesabı ile giriş yaptıktan sonra 4 Aralık tarihinde açabileceğiniz kart paketine sahip olun. Yapılacak tek işlem Battle.net hesabı ile giriş yapmak. 

Rastakhan Rumble biletini kaçırmamak için Gamesultan’ı takipte kal. Ayrıca Gamesultan üzerinden Blizzard Balance satın alarak oyun içerisinde güvenli alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT