Blizzard Oyunları Bülteni - 30 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 30 - Game Sultan
23.11.2018
  Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında World of Warcraft güncellemeler, Stacraft II yenilikleri ve Black Friday avantajları hakkında ayrıntılar yer alıyor.

Starcraft II


 
  Starcraft II’de 4.sezon heyecanı başlıyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan birçok yenilik ve güncelleme sonucunda yepyeni değişiklikler ve dinamikler sizi bekliyor. Oyun içerisinde yapılan güncelleme ve yeniliklerin bazıları şu şekilde;

Cyclone Sağlık 180’den 120’ye düşürüldü.
Cyclone hareket hızı ise 4.13’ten 4.73’e yükseldi.
Tornado Blaster silahı mezili 6’dan 5’e düşürüldü.
İstatistiklerde ve birçok oyun içi alanda hata düzeltmeleri sağlandı.

  Yapılan tüm güncellemeler ve ayrıntılar için oyun içi duyurular bölümünü ziyaret edin. Starcraft II ve çok daha fazlası için GameSultan’ı takipte kalın.


World of Warcraft

  World of Warcraft’ta 16 Kasım Düzeltmesi ile çeşitli konuları ele alan güncellemelerin duyurusu yapıldı. Bu düzeltmeler ile birlikte oyun içerisinde birçok alanda iyileştirmeler sağlandı. Oyuna yapılan düzeltmelerden bazıları şu şekilde;

King A’akul’s Hidden Blade Poison DoT %50 azaldı.
King Timalji’nin Bladestorm Snare’ı %60’a yükseldi.
Queen Wasi’s Seduction süresi 6 saniye oldu.
Mythic Keystone zamanlayıcı 36 dakika olarak ayarlandı.

Oyunda bunların yanı sıra birçok karakter ve alanda yenilikler yapıldı. Daha fazlası tüm ayrıntılar için World of Warcraft resmi sayfasını ziyaret edin.


Blizzard Black Friday


 
  Black Friday avantajları Blizzard Battle.net üzerinden oyun severlere açıldı. 26 Kasım tarihine kadar devam edecek olan indirimleri kaçırmamak için hemen sayfayı ziyaret edin. Oyun paketleri, güncellemeler ve çok daha fazlası Black Friday satışlarında sizi bekliyor. Oldukça ciddi Overwatch fiyat indirimini de kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz! Ayrıca 30 Kasım tarihine kadar seçili ürünlerde çok özel indirimlerde devam edecek.

  Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT