1907 Fenerbahçe’de Beklenmeyen Ayrılık! - Game Sultan
1907 Fenerbahçe’de Beklenmeyen Ayrılık! - Game Sultan
21.11.2018
  1907 Fenerbahçe League of Legends takımının kuruluşundan beri takımda yer alan ve taraftarlar tarafından en çok sevilen oyuncular arasında yer alan oyuncu Kim “Frozen” Tae-il sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamada takımdan ayrıldığını açıkladı.

  Takımın en önemli oyuncuları arasında yer alan ve en eski oyuncu olma özelliği olan Frozen sarı lacivetli ekibe veda etti. Orta koridorda ligin en yetenekli oyuncularından olan Frozen Twitter üzerinden ayrılığını uzun bir mesaj ile duyurdu.

  Açıklamasında üzüntüsünün belli olduğu gözlenen oyuncunun taraftarlardan görmüş olduğu sevginin de oldukça güzel bir duygu olduğunu sözlerine ekledi. Kim “Frozen” Tae-il’in Twitter üzerinden yapmış olduğu basın açıklamasının tamamı şu şekilde;

Merhaba!
Ben Frozen 1907 Fenerbahçe oyuncusu.
Şu andan itibaren Fenerbahçe ile olan sözleşmem sona erdi. Fenerbahçe’de çok güzel ve beni onurlandıran zamanlar geçirdim. Ick’den ayrıldıktan sonra burası benim ilk yurt dışı tecrübemdi. Sizden gördüğüm sevgi ve ilgi çok güzeldi. Burası benim için müthiş bir tecrübe haline geldi. Hala Fenerbahçe’den ayrıldığıma inanamıyorum. Maalesef yolculuğumuz burada sona eriyor. Belki bir gün yeniden yollarımız kesişir. Takımdan ayrılıyor olsam da lütfen takım hakkında kötü şeyler söylemeyin burada geçekten mutluydum. Buradan ayrıca Ali Koç, Sina Afra, Emre Aksoy, Anıl Şaşma, Pades, Thaldrin, Padden, Zergsting, waena, only35, japone ve tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.
Şu andan itibaren tüm takımlar ile görüşebilirim (TCL takımları dahil).
Hadi görüşürüz!

Frozen’in ilerleyen günlerde yeni bir takım ile anlaşması ve sezonda mücadeleye devam etmesi bekleniyor.

Oyunu Ciddiye Alıyorsan, Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT