Neeko Meraklı Bukalemun ve Yetenekleri Vadide Görüldü! – Game Sultan
Neeko Meraklı Bukalemun ve Yetenekleri Vadide Görüldü! – Game Sultan
20.11.2018
  Vadiye yeni katılan Meraklı Bukalemun Neeko’ya merhaba deyin! Daha önce görülmemiş yetenekleri ve hareketli oyun tarzıyla Neeko arenaya rengarenk bir tat katacak gibi görünüyor. LoL yeni hero ipucu yayınlarıyla hepimizi uzun süre merakta bırakmıştı. Bakalım Neeko, vadiye renk ve gizem katacak yeteneklerini nasıl kullanıyor?!


Yetenekler

Pasif: Binbir Surat

Neeko istediği takım arkadaşının şekline bürünebilir. Rakip şampiyonlara hasar vermek, onlardan hasar almak ya da Tohum Tuzağı veya Dolaşık Dikenler kullanmak illüzyonu sonlandırır ve bekleme süresini arttırır.

Q: Tohum Tuzağı

Neeko hedef bölgeye büyüyen ve rakiplere hasar veren bir tohum gönderir. Eğer tuzak bir rakibi katleder veya bir şampiyona ya da büyük canavara hasar verirse, en fazla iki kez daha yeşerir.

W: Kandırıkçı

Pasif: Her üçüncü normal saldırı ruh enerjisiyle çınlayarak ilave büyü hasarı verir ve Neeko'nun hareket hızını kısa süreliğine arttırır.
Aktif: Neeko kısa süreliğine gözden kaybolarak görünmez olur, hareket hızı kazanır ve seçtiği doğrultuda mevcut biçiminin bir kopyasını gönderir.


E: Dolaşık Dikenler

Neeko belli bir yöne içinden geçtiği rakiplere hasar veren ve onları kısa süreliğine yere sabitleyen büyülü bir sarmal gönderir. Son isabet alan şampiyon daha uzun süreliğine sabitlenir.
Dolaşık Dikenler en az iki rakibe isabet ettiğinde boyutu, hızı ve sabitleme süresi artar.

R: Ruh Çiçeği

Neeko kendini ruhani öz ile donatmaya başlar. Kısa süre sonra havaya sıçrar, bir kalkan kazanır ve yakınındaki rakipleri yavaşlatır. Yere indiğinde enerjiyi serbest bırakarak alandaki rakiplere büyük miktarda hasar verir ve onları sersemletir.
Neeko Binbir Surat yeteneğiyle görüntüsünü değiştirdiyse rakipler başlangıçtaki güç toplama safhasını görmez.
 
  Şimdiye kadar gelen bilgiler doğrultusunda Neeko’nun hangi koridorda oynanacağı tam belli değil. Ancak yetenek kitine göz attığımızda büyük ihtimal Neeko’yu ormancı rolünde göreceğiz. Bundan böyle karşımızda Neeko varken vadide bir hayli dikkatli olmamız, herkese güvenmememiz gerekecek. Aramıza yakında katılacak LoL yeni şampiyon güncellemeleri ile her geçen gün Neeko hakkında daha fazla bilgi ediniyor olacağız. 

Dahası için takipte kalın, iyi oyunlar sihirdarlar!

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT