Steam Black Friday ve Sonbahar İndirimlerini Birleştiriyor Mu? – Game Sultan
Steam Black Friday ve Sonbahar İndirimlerini Birleştiriyor Mu? – Game Sultan
16.11.2018
  Steam Cadılar Bayramı İndirimlerini Kaçıranlara Müjde! Sonraki İndirimler İçin Pekte Fazla Beklemeniz Gerekmeyecek.

  Steam indirimlerini takip yılın şu dönemlerinde hayli karmaşık bir hal alıyor. Steam Cadılar Bayramı İndirimleri, Steam Sonbahar İndirimleri, Steam Black Friday İndirimleri, Steam Kış İndirimleri… Tüm oyuncular bu durumdan oldukça memnun olsa da tüm Steam İndirim tarihlerini akılda tutmak oldukça zorlu. Bu konuda oyunculara biraz olsun yardımda bulunabilmek için Steam Black Friday ve Steam Sonbahar İndirimlerinden bahsederek karmaşıklığa çözüm olması adına bir yazı hazırladık. Haydi birlikte inceleyelim!


  Steam Black Friday İndirimleri 2018 Ne Zaman?


  Steam Black Friday İndirimleri, Steam'den 2018 yılı için bekleyebileceğiniz en iyi fırsatlar ve indirimler olacağa benziyor. Cüzdanlara özgürlük!

  Black Friday, İngiltere de en çok alışveriş yapılan gün olmakla beraber bu sene perakendeciler, fiyatları 23 Kasım’da düşüreceklerini duyurdular. Oyun ve konsol ticareti piyasasının uzmanlarından biri olan Steam, Black Friday İndirimlerini yerel satıcılardan bir gün önce oyunculara sunacak. Steam bu teklifi oyuncuların talep ve istekleri doğrultusunda 2018 için düzenlediğini belirtti. 

  Black Friday İndirimleri şimdiye kadar hızını alamayan oyuncular için yeni çıkan oyunları ve DLC’leri satın alabilecekleri muazzam bir fırsat oldu. Ayrıca Steam, şu zamana kadar Black Friday İndirimleri konusunda bu tutumundan vazgeçmedi. Geçen sene, 2017’de de Steam Black Friday İndirimleri 22 Kasım’da başlamıştı. 

  Steam 2017 Black Friday İndirimlerine geri dönüp bakacak olursak GTA 5, Middle-Earth: Shadow of War, The Witcher 3: Wild Hunt, Rocket League, Wolfenstein 2 ve dahası gibi senenin en iyi oyunlarında ciddi indirimler görmüştük. Bu seneki Steam Black Friday İndirimlerinden de beklentimiz hat safhada diyebiliriz! İşin içinde Steam varsa oyuncuların yüzleri her daim gülüyor. 

  Steam Sonbahar İndirimleri 2018 Ne Zaman?


  Serinleyen havalarla birlikte sık yağmurların başladığı şu dönemlerde Steam dendiğinde akla gelen Steam Sonbahar İndirimi haberleri, henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen yayınlanmaya başladı bile. Soğuyan havalarla anakartlarımızı ısıtan Steam indirimlerinin ardı arkası kesilmiyor. Bakalım Steam Sonbahar İndirimleri ne zaman başlıyor!?

  Verilen birçok rapora göre Steam Sonbahar İndirimleri, kesin olmamakla birlikte, 21 Kasım’dan başlayarak 27 Kasım’a kadar devam edecek. Tarihler ne kadar doğru orası tartışılır, ancak indirimlerin çok yakında başlayacağı kesin. Haydi bir de geçen senenin, Steam Sonbahar İndirimleri 2017’de indirme giren ve en çok satan oyunlara bakalım. Geçen sene Wolfenstein II: The New Colossus, Tekken 7, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, Metal Gear Solid V, Don't Starve ve dahası gibi hit oyunlar indirime girmiş, büyük ilgi çekmişti.  %40, %60 ve hatta %90 bile varan indirimlerle kütüphaneler dolup taşmıştı. 

  Daha bitmedi! Steam Sonbahar İndirimleri gibi Steam Kış İndirimlerinin de tarihleri yine kesin olmamakla birlikte pek çok kişi tarafından tartışma konusu haline geldi. Black Friday ve Sonbahar İndirimleri gibi oyuncuların heyecanla beklediği, çeşitli etkinlikler ve eşsiz fırsatlarla yeni yıl temalı Steam Kış İndirimleri söylentilere göre 20 Aralık 2018’den başlayarak, 3 Ocak 2019’a kadar devam edecek. 1 YIL SÜRECEK İNDİRİM Mİ? Neyse…

  Özet geçecek olursak büyük indirimler kapıda ve oyuncuların yüzleri uzun süre boyunca gülüyor olacak. Steam Black Friday, Sonbahar İndirimleri ve Kış İndirimleri hakkında detaylar için Game Sultan’ı takipte kalın! 

  Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT