League of Legends Yeni Sezonu Ne Zaman Başlıyor? - Game Sultan
League of Legends Yeni Sezonu Ne Zaman Başlıyor? - Game Sultan
14.11.2018
  Geçtiğimiz gece yarısı itibariyle League of Legends’te 2018 sezonu tamamlanmış oldu. Herkesin merak ettiği yeni sezon ne zaman başlayacağı sorusunun ise cevabı Riot Games tarafından açıklandı. 
 


  League of Legends yapımcısı Riot Games çalışanlarından @RiotSapMagic yeni sezon tarihini ve bu sezon yapılacak olan yamaların tarihlerini kendi hesabından duyurdu. RiotSapMagic Twitter hesabından şu sözlerle açıkladı;

 
  Açıklamalara göre yeni sezonun 23 Ocak tarihinde başlaması planlanıyor ve yeni sezon başlangıç tarihine kadar oyuna birçok yeni farklı yama gelecek. Sezon öncesi aşamasının başlamış olmasına rağmen lol tr de henüz yeni bir güncelleme yok. İlk sezon öncesi güncellemenin de 21 Kasım tarihinde yapılacağı açıklandı. 

  Riot Games’in geçtiğimiz dönemlerde yaptığı açıklamalar göz önünde bulundurulursa oyunun 2019’da bazı değişimler yaşayacağını söyleyebiliriz. Rün sisteminde bu yılda değişikliklerin yapılacağı ve gelecek yeni rün sistemi ile oyuncuların 3 slot rün seçebilecek olmaları önemli detaylar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra karakterlerde düzenlemeler ve kulelere yönelik yeniliklerde yeni sezonda bizleri bekleyen yeniliklerden birkaçı. 2019 sezonunda en büyük değişiklikte küme-rank sisteminde olacak gibi gözüküyor. Yeni sezon hakkında ayrıntılar ve yenilikler için GameSultan’ı takipte kalın.

  Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT