Electronic Arts Yeni Projesini Duyurdu! Game Sultan
Electronic Arts Yeni Projesini Duyurdu! Game Sultan
5.11.2018
Yeni bulut servislerinde stüdyolar projelerini duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Sony PlayStation için Now bulut sistemini,  Microsoft ise Project xCloud hazırlıklarının başladığını duyurmuştu. Bu furyaya Electronic Arts’ta eklendi. Yeni projesi Project Atlas’ı duyuran EA çalışmalara başladıklarını belirten üçüncü büyük marka oldu.

Aslında çalışmalara geçtiğimiz yıl başlayan Electronic Arts Küresel Teknoloji Konferansı’nda Blake Jorgensen tarafından sistemin çalışmalarının sürdüğünü ve 2020 yılından itibaren faaliyete geçeceğini belirtmişti.

Yapay zekanında dahil olacağı sistemde oyun motorları ve çevrimiçi servislere bir arada erişim ilk kez denenecek. Bu sistem ile birlikte oyuncular aracı dosyayı indirip kurduktan sonra uzaktaki Electronic Arts sunucularında çalışan oyunlara giriş yapma imkanı bulacak.

Çalışmaların devam ettiği Project Atlas bünyesinde birçok Electronic Arts personeli çalışıyor. Ayrıca bunun dışında EA proje için dünya genelinden stüdyolardan destek alıyor. Ken Moss tarafında yapılan açıklamaya göre ilerleyen günlerde ve farklı zaman aralıkları ile proje hakkında güncellemeler yayınlayarak daha fazla bilgi vermeye çalışacaklarını açıkladı.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT