KDA, POPSTARS Hit Parçasıyla Vadide! - Game Sultan
  KDA, POPSTARS Hit Parçasıyla Vadide! - Game Sultan
5.11.2018
  Worlds 2018 League of Legends Dünya Turnuvası final ayağının açılış seremonisinde sahne alan K/DA grubu League of Legends hayranlarının tüylerini diken diken etti. İnanılmaz sahne şovu ve nefes kesen POP/STAR parçalarıyla K/DA, 2019 League of Legends sezonuna eşsiz sahne gösterisiyle muazzam giriş yaptı. 

 

  K/DA Kostümleri Mağazada!

   K/DA grubu dünya turnesine sihirdar vadisinden başlıyor. Yeni çıkarttıkları POP/STARS parçası ile vadiyi sallamaya geliyorlar. Albümün çıkışıyla birlikte çıkan yeni destansı KDA kostümleri de mağazada satışa çıktı. Grup üyelerinin K/DA kostümleri şu şekilde; K/DA Ahri, K/DA Akali, K/DA Evelynn ve K/DA Kai'Sa.

  Destansı temaya sahip her bir kostüm, kendine özgü ses ve oyun içi yetenek efektleriyle oyuncularını bekliyorlar!


Resmi K/DA kostüm tanıtım klibi karşınızda!


KDA Kostümleri Ne Kadar?

  Her bir K/DA kostümünü 1350 RP karşılığında marketten satın alabilirsiniz. KDA kostümleri koleksiyonunuzdaki favori lol skin kategorinizde yerini almaya hazır!

 K/DA Ahri – 1350 RP
 K/DA Akali – 1350 RP
 K/DA Evelynn – 1350 RP
 K/DA Kai’Sa – 1350 RP KDA Küreleri, KDA Tut-Çek Çantaları ve 2018 Şampiyona Sembolleri!

 
  Bir rastgele kostüm kristali garantili yeni K/DA Küresi; 1 K/DA Çantası, 1 ilave kostüm kristali, 1 Cevher veya 1 Kalıcı İhtişamlı Kostüm içerebilir. Ayrıca Cevher ve Cevher kostümü çıkma ihtimali 1.5 katına çıkarıldı! Bu kısa süreli fırsatı kaçırmamak için Game Sultan güvencesi ve çeşitli ödeme yöntemleriyle LoL RP satın al!


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT