Worlds 2018’de Finale Doğru - Game Sultan
Worlds 2018’de Finale Doğru - Game Sultan
1.11.2018
Worlds 2018’de uzun maraton sona eriyor. Yaklaşık bir ay süren serüvende şampiyonluk için son viraj 3 Kasım Cumartesi günü. Worlds 2018’de yarı final mücadelelerinin tamamlanmasının ardından finalistler belli oldu.

Worlds 2018’de yarı final mücadelesinde Invictus Gaming G2 Esports’u 3-0 gibi net bir skorla geçerek adını finale yazdırdı. Öte yandan yarı finalin diğer kanadında Fnatic ve Cloud9 karşı karşıya geldi. Burada da 3-0 gibi bir skor ile galip gelen taraf Fnatic oldu ve adını finale yazdırdı. 

Peri masalı olarak adlandırılan serüven 2018’de Cloud9 için yarı finalde sona erdi. Yarı finale kadar büyük mücadelelerden çıkan ancak yarı finalde Fnatic karşısında varlık gösteremeyen Cloud9 turnuvaya son aşamada veda etti. 

3 Kasım tarihinde oynanacak olan final mücadelesi tüm dünya tarafından merak ile bekleniyor. Final açılış töreni ile başlayacak büyük gün müsabakalar ve kupa seremonisi ile sona erecek. Bu final günü tüm dünya üzerinde Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Ülkemizde de 3 Kasım Türkiye saati ile 10.30’da canlı olarak yayınlanacak.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT