Razer Paraşütünle Meydanlara Havalı Bir Giriş Yap - Game Sultan
Razer Paraşütünle Meydanlara Havalı Bir Giriş Yap - Game Sultan
25.10.2018
Tüm Razer ve PUBG mobil hayranları için zaman geldi çattı. Yeni Özel Razer Paraşütünü kap ve kazananlara yaraşır mücadelene başla. İşe Razer zGold yükleyerek başlayabilirsin. 

Razer Paraşütünün Gölgesinde Süper Kasalar

Ayrıca, açmak için beklediğiniz tüm Süper Kasaları da saklayabileceksiniz. Fakat zSilver siparişlerinizde “Razer ile Öde” seçeneğini kullandığınızdan emin olun! Ekstra oyun için bonuş eşyalara sahip olmak için ise Razer zGold (Razer ile Öde) kullanarak UC kupürü satın alın. 

PUBG MOBİL, bir hayatta kalma shooter takım oyunudur. Tek başınıza solo, arkadaşınızla duo veya dört kişilik takımınızla uçsuz bucaksız bölgeleri keşfedin. Elinizi çabuk tutun, rakipleriniz tepenizde bitmeden siz onların üstesinden gelin! Daha çok fırsat yakında, takipte kalın.

Her kullanıcı, her UC kupürü başına tek sefere mahsus olarak bonus oyun içi öğe kazanma hakkına sahiptir. Bu da demek oluyor ki promosyon süresi boyunca 6 UC kupürü satın alırsanız, birbirinden eşsiz 6 bonusu da elde elde edersiniz! zGold harcadıkça Razer zSilver kazanın, Razer ekipmanları kazanma şansı, indirim kuponları ve dahası için aksiyondan kopmayın! 

Not: Razer zGold (Razer ile Ödeme) sadece mobil versiyon için geçerlidir.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT