Blizzard Oyunları Bülteni - 27 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 27 - Game Sultan
22.10.2018
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Heroes of The Storm haftalık güncellemeleri, World of Warcraft Haftanın Bonus Etkinliği hakkında ayrıntılar yer alıyor.

Heroes of The Storm


Heroes of the Storm’un 16 – 23 Ekim tarihlerindeki yeniliklerinde birçok hero ve öne çıkarılmış öğe sizleri bekliyor. Vakit kaybetmeden %50 indirimle sahip olabilmek için hemen Blizzard Balance Satın Al. İndirimdeki tüm herolar aşağıdaki listede yer alıyor.

Zul’jin     750   375 Gems
Rexxar    500    250 Gems

Haftanın öne çıkan öğeleri ise şu şekilde;

Skins

Emberlord Zul'jin
Dark Nexus Alarak
Golden Cyberdemon Zarya
Covert Raider Rexxar
Toxic Love Doctor Morales
Violet Roller Derby Nova

Mounts

Shadowmoon Hellboar
Copper Cloud Serpent

Her hafta Heroes of The Storm yenilikleri ve indirimlerini kaçırmamak için Blizzard Oyunları Bültenini takipte kal!


World of Warcraft


World of Warcraft’ın bu haftaki bonus etkinliğinde Mists of Pandaria Timewalking yer alıyor. 91 Level ve üstü oyuncular Bonus etkinliği boyunca yeni ödüller kazanmak için Mists of Pandaria’s giriş yapabilirler. Etkinlik boyunca oyuncular Heroic Dungeons listesinden birine gönderilecektir.

Temple of the Jade Serpent
Stormstout Brewery
Shado-Pan Monastery
Mogu’shan Palace
Siege of Niuzao Temple
Gate of the Setting Sun

Haftanın Bonus Etkinliği boyunca oyuncular Artifact Power ve yağma kutularına sahip olabilir. Ayrıca hafta boyunca birçok pasif ödülde oyuncuları bekliyor. Hemen bu etkinliği ve çok daha fazlasını kaçırmamak için WoW satın al. World of Warcraft Haftanın Bonus Etkinlikleri her hafta Salı günü aktif olup bir hafta boyunca devam etmekte. World of Warcraft ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılar için Blizzard Oyunları Bültenini takipte kal.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT