League of Legends Sezon 8 Ödülleri Belli Oldu - Game Sultan
League of Legends Sezon 8 Ödülleri Belli Oldu - Game Sultan
17.10.2018
Riot Games, League of Legends sezon 8 ‘in 12 Kasım’da sona ereceğini duyurdu. Duyuru ile birlikte, ligden lige değişen, sezon sonunda oyunculara verilecek dereceli lig ödülleri de açıklandı. Bununla birlikte hatırlatmakta fayda var ki, oyuncuların istedikleri ödüllere erişebilmeleri için bir aydan daha kısa bir zamanları var. 

Ödüller:

Bronz – Gümüş Ligleri: Bronz ve Gümüş ligi oyuncuları, Takdir Totemi ve bulundukları ligin Sihirdar Simgesiyle ödüllendirilecekler.


Altın – Platin – Elmas – Ustalık Ligleri: Her sezon sonu olduğu gibi, Altın veya daha yüksek liglerdeki oyuncular, sezona özel Şanlı Kostüm ile ödüllendirilecekler. Sezon ödülü olan Şanlı Orianna Kostümü ile birlikte, daha çeşitli özelleştirmeler sağlayan kostüme özel Şanlı Renkler’de hak eden oyunculara verilecek. Şanlı Kostüm ve Şanlı Renkler ile birlikte, Bronz ve Gümüş ligi ödülleri de alınabilecek (lige özel Sihirdar Simgesi, Takdir Totemi). 


Şampiyonluk Ligi: Geçen sene olduğu gibi, her bölgenin Şampiyonluk Ligi oyuncuları özel Şampiyonluk ödülüne layık görülecek. Şampiyonluk ödülüne, bahsettiğimiz Sihirdar Simgesi, Takdir Totemi ve Şanlı Kostüm de dahil.


Şanlı Orianna

Orianna, bu sezonun Şanlı Kostüme sahip olacak şampiyon oldu. Yanlış anlamayın, kötü bir seçim veya şampiyon olduğun için değil ancak Orianna, sezon 8’in tercih edilen şampiyonları arasında yer almadı. Fakat geçen sezonlardan da tecrübe ettiğimiz üzere, sezon sona erdiğinde şampiyonun oynanma oranlarında ciddi bir artış olacağı apaçık ortada.


Şampiyonluk Sırt Çantası

Şampiyonluk Sırt Çantası, geçen sezonun Şampiyonluk Ligi özel ödülü olan Şampiyonluk Ceketi’nin yerini alıyor. Riot, özellikle oyun etkinlikleri ve buluşmalar için daha kullanışlı olacağını düşündüğünden bu yılki özel ödülü olarak sırt çantasını seçti.

Not: Liglere özel olarak oyunculara verilecek Sihirdar Simgeleri, oyuncunun sezonu bitirdiği lige özel olacaktır (Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas, Ustalık ve Şampiyonluk). Ayrıca, Takdir Totemi ödülüne, sezonu takdir seviyesi 3 veya üzeri bitirmiş oyuncular sahip olabilecekler.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT