Royal Bandits’e Vize Engeli - Game Sultan
Royal Bandits’e Vize Engeli - Game Sultan
17.10.2018
Counter Strike Global Offensive de ülkemizi temsil eden Royal Bandits’e Çin’de düzenlenecek turnuva öncesi vize engeli geldi. Takım önümüzdeki günlerde Çin’in Şangay şehrinde düzenlenecek olan EXTREMESLAND 2018’e gitmeye hazırlanırken vize sorunları ile karşı karşıya kaldı. 

Tamamı Türk oyunculardan oluşan Royal Bandits aldığı karar ile turnuvaya katılamayacaklarını açıkladı. 100.000 $ ödül havuzu bulunan turnuvada vize sorunları nedeniyle katılamacak olan Royal Bandits konu hakkındaki açıklamayı resmi Twitter sayfası üzerinden açıkladı. Açıklamada, “Açık elemeleri kazanıp Zowie eXTREMESLAND 2018 Asya turnuvasına gitmeye hak kazanan CS: GO takımımızın vize sorunları nedeniyle Çin'e gidemeyeceğini taraftarlarımıza üzülerek bildirmek isteriz.” sözlerine yer verildi. 

Turnuvaya favoriler arasında gidecek olan takımımız bu engel sonrasında derece elde edebileceği düşüncesi sonlandı. Turnuva yönetimi tarafından Royal Bandits yerine başka bir takım eklenip eklenmeyeceği henüz açıklanmadı. Turnuva 18 Ekim tarihinde başlayacak. Steam CS GO EXTREMESLAND 2018 turnuvasına katılacak olan 15 takım ise şu şekilde;

5Power Gaming
Flash Gaming
OpTic India
EXECUTIONERS
MVP PK
SZ Absolute
D13
Chiefs eSports Club
FrostFire
NASR eSports
B.O.O.T-dream[S]cape
TNC Pro Team
Revolution
Beyond Esports
Sad Story


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT