Blizzard Oyunları Bülteni - 26 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 26 - Game Sultan
12.10.2018
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Heroes of The Storm haftalık güncellemeleri, World of Warcraft Haftanın Bonus Etkinliği, Starcraft II güncellemesi hakkında ayrıntılar yer alıyor.

Heroes of The Storm


Heroes of The Storm da bu haftada birçok indirim ve öne çıkan öğe yer alıyor. 9 – 16 Ekim tarihleri arasında geçerli olan indirimlerde %50’lik Hero indirimleri dikkat çekiyor. Bu teklifleri kaçırmamak için hemen Heroes of The Strom’a girerek avantajları inceleyin.

İndirimli satışı süren Hero’lar;

Fenix 750 375 Gems
Kharazim 625 312 Gems
Xul 750 375 Gems

Bu hafta oyun içerisinde öne çıkarılan öğelerde ise aşağıdakiler yer alıyor;

Skins:

Ruinwalker Fenix Skin Pack
Classic Bone Visage Xul
Vengeful Shadowblade Li Li
Bronze Tiger Kharazim
Commandant Varian

Mounts:

Butcher's Beast
Ancient Demonic Hellsteed

World of Warcraft


World of Warcraft’ın bu haftaki Haftalık Bonus Etkinliğinde World Quests yer alıyor. Tüm hafta boyunca haritalarınızı açın ve size sunlan World Quests’leri görmek için Kul Tiras veya Zandalar Regions’dan herhangi birini seçin. Görev gereksinimleri için Kul Tiras veya Zandalar’da 20 World Quests tamamlanması gerekli. Tüm hafta boyunca 1000 Savaş Kaynağı ödül kazanmak mümkün. Ayrıca Pasif buff olarak itibar kazançlarında %50+ kazançta mümkün. 


Haftanın bonus etkinlikleri her hafta Salı günü başlayarak bir sonraki Salı’ya kadar devam etmektedir. Bu avantajları ve çok daha fazlasını kaçırmamak için World of Warcraft Satın Al. Oyun ve haftanın bonus etkinlikleri hakkında daha fazla ayrıntı için Blizzard World of Warcraft sayfasını ziyaret edin.

Starcraft II


Starcraft II 9 Ekim güncellemesi ile birlikte birçok iyileştirme ve yenilik sizleri bekliyor. Oyun içerisinde birçok iyileştirme ve yenilik ile Starcraft II artık daha fazla mücadele ve heyecana sahip. Yapılan yenilikler şu şekilde;

Terran

Cyclone Unit 3.8 versiyonuna değiştirildi.
Sağlık 180’den 120’ye düştü. 
Hareket Hızı 4.13’ten 4.73’e yükseltildi.
Birim Zırh 1’e ayarlandı.
Saldırı oranı 0,1’den 0,71’e değiştirildi.

Zerg

Hydralisk’in Saldırı Hızı .57’den .59’a yükseltildi.

Protoss

Dark Shrine, Shadow Stride researh süresi 121’den 100 sn’ye düşürüldü.
Shadow Stride Cooldown 21’den 14 sn’ye düşürüldü.

Starcraft II 9 Ekim güncellemesi hakkında yapılan birçok yenilik ve çok daha fazla ayrıntı için Blizzard Starcraft II sayfasını ziyaret edin. 

Her hafta Cuma günleri GameSultan’da Blizzard Oyunları Bülteni ile Blizzard oyunları hakkında en yeni gelişme ve haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blizzard Balance Satın almak için Blizzard Balance Satın Al tıklayarak ulaşabilirsiniz. 


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT