Counter Strike Global Offensive İçin Yeni Güncelleme - Game Sultan
Counter Strike Global Offensive İçin Yeni Güncelleme - Game Sultan
10.10.2018
Valve, Counter Strike: Global Offensive için 10 Ekim tarihi itibariyle yeniliklerine devam etti. Gelen güncelleme sonucunda oyunda birçok yenilik oyuncuları bekliyor. 

10 Ekim tarihiyle yapılan güncelleme sonrasında oyun içerisinde alışılmış kurallarda ve silahlarda bazı değişiklikler yapıldı. Counter Strike: Global Offensive’ye yapılan değişiklikler şu şekilde;

İlk değişiklik Eco Round olarak adlandırılan turda 1400$ yerine kaybeden takıma 1900$ boost verilecek. Bir sonraki round da kayıp edilmesi durumunda gelecek boost 2400$.
Yeni güncelleme ile CZ75a silahında artan geri tepme hatası ve ateşleme hataları düzeltildi.
Aynı şekilde iyileştirme yapılan bir diğer silah ise Tec9 oldu. Tec-9 azaltışmış yangın hatası ve doğruluk geri kazanım oranı geliştirildi.
Yeni güncelleme ile oyun içerisinde yer alan SG553 ve AUG fiyatları düşürüldü. Yeni fiyatlar SG553 2750$, AUG 3150$.
Oyun içerisinde yapılan bir diğer değişiklik ise haritalarda oldu. Austria haritası rekabetçi modda oynanabilir hale getirildi ve Grup Delta’ya eklendi. Bunun yanı sıra Biome ve Subzero haritaları da Grup Sigma’nın bir parçası haline geldi.
Oyun içi değişim ve iyileştirmelerin yanı sıra teknik açıdan ses, sohbet gibi konularda da Valve tarafından iyileştirmeler yapıldı. 


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT