Red Bull Guardians Açıklandı - Game Sultan
Red Bull Guardians Açıklandı - Game Sultan
3.10.2018
Espor denilince akla gelen ilk oyunlardan olan Dota 2’ye Red Bull tarafından yepyeni bir turnuva geçtiğimiz günlerde duyuruldu. League of Legends, Counter Strike: Global Offensive gibi oyunların gölgesinde kalmış gibi gözükse de Red Bull sponsorluğunda düzenlenecek turnuvanın büyük ilgi göreceği düşünülüyor.

2 gün sürecek ve toplamda 4 takımın yer alacağı turnuvada alışılmışın dışında kurallarda var. Yeni kurallardan biri şu şekilde, ekstra bir draft hakkı ile yedek kahramanlar seçme şansı verilecek ve bunları oyun içinde oyuncular kullanabilecek. Ban/pick aşamasından sonra ekstra olarak sunulan yedek kahraman aşamasıda turnuvada olacak. Kahraman değiştirme özelliğinin de 3 dakikalık cooldown ile olacağı belirtildi. Ayrıca oyuna giren kahraman çıkan kahraman ile aynı exp’de olacak ve aynı eşyaları kullanabilecek. 

2 gün sürecek İngiltere’nin Londra şehrindeki Red Bull Gaming Sphere’de 19 – 20 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Turnuvada yer alacak iki takım belirlendi. Bu takımlar Güney Amerika’lı paİN Gaming ve Güney Doğu Asya’dan Mineski! Turnuvada yer alacak diğer iki takımında önümüzdeki günlerde Red Bull tarafından açıklanması bekleniyor.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT