Blizzard Oyunları Bülteni - 25 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 25 - Game Sultan
1.10.2018
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Heroes of The Storm haftalık güncellemeleri ve avantajları, World of Warcraft Haftanın Bonus Etkinliği ve Blizzcon hakkında ayrıntılar yer alıyor.

Heroes of The Storm


Heroes of The Storm’da 25 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında geçerli olan % 50 indirim ve öne çıkan öğeler hakkındaki ayrıntılarımız aşağıda yer alıyor. Bu teklifleri kaçırmamak için hemen Heroes of The Storm’a girerek Hero ve öğeleri inceleyin. 
İndirimli satışı süren Hero’lar;

Sylvanas 625 312 Gems
Abathur 750 375 Gems

Bu hafta oyun içerisinde öne çıkan öğelerde ise aşağıdakiler yer alıyor;

Skins:

Skeletal Raven Sylvanas
Ironclaw Rehgar
Eternal Star Lich Kel'Thuzad
Hellish Fallen Junkrat

Mounts:

Horde Road Boar
Penance Judgment Charger

Daha fazla ayrıntı ve avantajlar için resmi Storm of the Storm forumunu ziyaret edin.

World of Warcraft


World of Warcraft’ın bu haftaki Haftalık Bonus Etkinliğinde Timewalking Cataclysm yer alıyor. Tüm hafta boyunca Dungeon Finder ve Timewalking seçimleriniz ile aşağıdaki Heroic Dungeon’larından birine gidin.

End Time
Grim Batol
The Stonecore
Lost City of Tol’vir
The Vortex Pinnacle
Throne of the Tides

Haftanın Bonus Etkinliği ile birlikte birçok yağma kutusu ve pasif ödüllere sahip olabilirsiniz. Görev gereksinimi için 5 Timewalking Dungeon tamamlanması gerekli.  Bonus etkinlikleri ile her hafta oyuncular fazladan pasif ödül ve yağma kutularına sahip olmaktadır. World of Warcraft Haftanın Bonus Etkinliği hakkında daha ayrıntılı bilgi ve gelişmeler için Blizzard resmi World of Warcraft sayfasını ziyaret edin.


BlizzCon Gelişmeleri


2 – 4 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Blizzcon 2018 etkinliği için Blizzard iddialı bir kampanya düzenledi. Blizzcon 2018 Sanal Bileti alan ziyaretçiler Blizzard hediyelerine sahip olacak. 50 dolarlık giriş ücreti ile alınan sanal bilet oyunculara skinler, oyun içi eşyalar ve World of Warcraft: Classic demosuna ücretsiz erişim sağlayacaklar. 2 kasım tarihinde görücüye çıkacak oyun katılımcılarında oyunu oynamalarına şans verilecek. 


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT