BLAST Pro Series İstanbul Ayrıntıları Açıklandı - Game Sultan
BLAST Pro Series İstanbul Ayrıntıları Açıklandı - Game Sultan
17.9.2018
Türkiye’de gerçekleştirilecek olan en büyük organizasyon özelliği taşıyan BLAST Pro Series İstanbul’a sayılı günler kaldı. Dünya genelinde merakla beklenen turnuvada geri sayım başlarken turnuvanın fikstürü açıklandı. 

Astralis, Cloud9, MIBR, Space Soldiers, Virtus.pro, Ninjas in Pyjamas gibi Counter Strike: Global Offensive’nin efsane takımlarının yer alacağı turnuvanın grup mücadeleleri açıklandı. Maçlar tek harita üzerinden oynanacak ve her takım birbiriyle karşı karşıya gelecek. 

Grup mücadelelerinde toplamda 6 takımın karşı karşıya geleceği 15 mücadele yapılacak. Toplamda 5 ayrı eşleşme olacak turnuvada her eşleşme birer raunt adı ile gruplanacak. Her raunt aynı anda başlayacak ve tamamlandıktan sonra bir sonraki raunt’a geçiş yapılacak. 

Turnuvanın ilk 2 raunt’u birinci gün düzenlenecek ve bu maçları yalnızca VIP’e sahip izleyiciler izleyebilecek. Diğer 3 raunt ise turnuvanın ikinci günü tüm biletli seyirciler tarafından takip edilebilecek. Grup maçları sonucunda 2 takım direkt olarak Büyük Final’e çıkmaya hak kazanacak 3’üncü olan takım ise BLAST Standoff adı verilen gösteri maçında geri kalan 3 takımdan birini seçerek gösteri maçına çıkacak. 

29 Eylül’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirilecek olan turnuvanın bilet satışları devam ediyor. Biletlere ulaşmak için Mobilet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT