League of Legends Büyük Finalin Adı Belli Oldu - Game Sultan
League of Legends Büyük Finalin Adı Belli Oldu - Game Sultan
16.9.2018
Bugün gerçekleşecek Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2018 Yaz Sezonu sonunda Büyük Finalin adı belli oldu. Finalde şampiyonluk için mücadele edecek takımlar Royal Bandits ve Bahçeşehir SuperMassive takımları oldu. 

Yarı final mücadelelerinde rakipleri karşısında üstünlük kuran Royal Bandits ve Bahçeşehir SuperMassive finale adını yazdırdı. Yarı finalde rakibi olan Dark Passage takımını 3 – 0 gibi net bir skor ile geride bırakan Royal Bandits fianale adını yazdırdı. Geçen yılın iki finalisti olan Bahçeşehir SuperMassive ve 1907 Fenerbahçe’nin karşı karlıya geldiği yarı final mücadelesinde ise SuperMassive rakibinin 3 – 1 gibi bir skor ile geçerek iki yıldır devam eden geleneğini bu yılda sürdürdü ve adını finale yazdırdı.

Türkiye Büyük Finali Royal Bandits ve Bahçeşehir SuperMassive arasında bugün İstanbul Ataşehir’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca Büyük Finalde zafere ulaşacak olan takım Kore’de düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası’nda da ülkemizi temsil edecek. 10 binden fazla seyircinin canlı olarak takip edeceği mücadeleyi milyonlarca oyun severde ekran başında izleyecek. Final karşılaşması League of Legends’ın Twitch ve YouTube sayfalarından canlı olarak yayınlanacak.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT