Royal Bandits Çin Yolunda - Game Sultan
Royal Bandits Çin Yolunda - Game Sultan
4.9.2018
Counter Strike: Global Offensive’de ülkemizin başarılı ekiplerinden Royal Bandits Şanghay’da düzenlenecek olan ZOWIE eXTREMESLAND 2018 Asya Finallerine gitmeye hak kazandı.

Türkiye elemelerinin finalinde Bursaspor eSports ile karşılaşan Royal Bandits zafere ulaştı ve turnuvaya katılmaya hak kazandı. Cache haritası ile başlayan final mücadelesinde Royal Bandits 16-0 ‘lık bir skor ile galip geldi. Daha sonra Mirage haritasında ilk oyun kadar başarılı olamasa da 16-9 ile galip gelmeyi bildi ve skoru genel tabloda 2-0 ‘a getirdi. Bu skor ile ZOWIE eXTREMESLAND 2018 Asya Finallerine katılmaya hak kazanan Royal Bandits Şanghay biletinin yanı sıra 3000 liralık ödülünde sahibi oldu. Finalde elenen Bursaspor eSports ise 1750 liralık ödülün sahibi oldu.

ZOWIE Extremesland 2018 Asya Finalleri 18 – 21 Ekim tarihleri arasında Çin’in Şanghay şehrinde gerçekleştirilecek. Toplamda 16 takımın yer alacağı turnuvanın ödül havuzunda 100.000 $ değerinde nakit bulunuyor. Temsilcimiz Royal Bandits’in katılacağı en büyük LAN turnuvası olacak olan ZOWIE eXTREMESLAND 2018 Asya Finallerinde başarılar diliyoruz. 


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT