Şampiyonluk Ligi’nde Yarı Final Heyecanı - Game Sultan
Şampiyonluk Ligi’nde Yarı Final Heyecanı - Game Sultan
31.8.2018
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde lig aşamasının tamamlanmasının ardından çeyrek final, yarı final ve final heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Geride kalan çeyrek final müsabakalarının ardından Türkiye League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde 2018 yılının en iyi dört takımı adını yarı finale yazdırdı. Ligi ilk iki sırada bitirerek yarı finale doğrudan adını yazdıran Royal Bandits ve Bahçeşehir SuperMassive’nin ardından Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe Espor’da yarı finalde yerini aldı.

Çeyrek final aşamasında HWA Gaming’i net bir skor ile mağlup eden Dark Passage ve Bursaspor Esports’u 3-1 ile geçen Fenerbahçe final için iddialı olduklarını rakiplerine gösterdi. 

Eylül ayında gerçekleşecek olan yarı final mücadelelerinin ardından Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde finalistler belirlenmiş olacak. 1 – 2 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek yarı final mücadelelerinin fikstürü de belirlendi. İlk mücadele 1 Eylül Cumartesi günü 16.00’da Royal Bandits ve Dark Passage arasındaki mücadele olacak. Diğer yarı final mücadelesi ise 2 Eylül Pazar günü 16.00’da oynanacak olan Bahçeşehir SuperMassive – 1907 Fenerbahçe Espor mücadelesi olacak. 

1 – 2 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve Türkiye Büyük Finaline katılacak isimlerin belirleneceği yarı final mücadelelerinin tümü League of Legends Türkiye Twitch resmi sayfasından canlı olarak yayınlanacak.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT