Yükselme Ligi Şampiyonu Belli Oldu - Game Sultan
Yükselme Ligi Şampiyonu Belli Oldu - Game Sultan
30.8.2018
Uzun süren bekleyiş sonrasında üç mevsimin ardından Beşiktaş LoL Şampiyonluk Ligine geri dönüş yapıyor. Yükselme Ligini şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş Şampiyonluk Ligi Kış Sezonunda yer alacak takım oldu.

Rare, Behave, Godbro, H0lyPhoenix ve Korpse’den oluşan beşi ile güçlü bir takım yaratan Beşiktaş favorisi olduğu Yükselme Ligi’nde zafere ulaştı. Geçtiğimiz yılda favori olarak gösterildiği turnuvada finalde HWA’ya 3-0 kaybeden siyah beyazlı ekip bu yıl ise kış sezonunda Yükselme Ligi’ni baştan sona domine ederek finalde geldi. Finalde Macro Maniacs karşısında 2-0 kaybederek üst üste 2 finalden hüsran ile ayrılmıştı. 2018 Yükselme Ligi Yaz Finalinde ise Pars eSpor Kulübü karşısında 3-0’lık net bir galibiyet alarak üç yıllık hasreti sonlandırdı. 

2018 Yükselme Ligi Yaz Mevsimi Şampiyonu olan Beşiktaş, 2019 yılında gerçekleşecek olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi takımı statüsüne ulaşmış oldu. VFŞL’ne yükselecek son ekip ile BeykentUni YouthCREW, Pars eSpor Kulübü ve Galakticos arasında gerçekleşecek olan mücadeleler ile belli olacak. Bu turnuvanın fikstür ve formatı önümüzdeki günlerde açıklanacak.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT