BLAST Pro Series İstanbul Final Heyecanı Yaklaşıyor - Game Sultan
BLAST Pro Series İstanbul Final Heyecanı Yaklaşıyor - Game Sultan
28.8.2018
Ülkemizde düzenlenecek olan ilk uluslararası espor turnuvası unvanına sahip olan BLAST Pro Series İstanbul heyecanı gün geçtikçe artıyor. 29 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan finalde birbirinden iyi Counter Strike: Global Offensive takımları yer alacak.

Türkiye’de 30 milyona yakın kişinin takip ettiği ve 3 milyondan fazla aktif oyuncunun bulunduğu Counter Strike: Global Offensive’nin önemli turnuvalarından BLAST Pro Series İstanbul ayağında da birbirinden iyi takımlar bir araya geliyor. Ülkemizi temsilen Space Soldier’ın yer alacağı turnuvada aynı zamanda dünya sıralamasının lideri Astralis, 2018 Major şampiyon unvanına sahip Cloud9, Virtus.pro, İsveç’ten Ninjas in Pycamas ve Brezilya’dan Made in Brazil (MIBR) yer alacak.

Birbirinden özel görüntü ve şovların yapılacağı finalde 6 takım kıyasıya mücadele içine girecek. Ödül havuzunda 250 bin dolarlık ödülün yanı sıra BLAST Pro kupası da zafere ulaşan takımın ellerinde yükselecek. 

Yaklaşık 10 bin biletli seyircinin yanı sıra Twitch.tv platformunda tüm dünyada yayınlanacak olan organizasyonu yaklaşık 2 milyon 500 bin kişinin takip edeceği tahmin ediliyor. 28  Eylül tarihinde grup maçları, 29 Eylül tarihinde ise final mücadelesinin gerçekleştirileceği BLAST Pro Series İstanbul Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’n da oynanacak. 


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT