Overwatch Ligi İkinci Sezon Yaklaşıyor - Game Sultan
Overwatch Ligi İkinci Sezon Yaklaşıyor - Game Sultan
16.8.2018
Blizzard’ın organize ettiği Overwatch Ligi’nde 2018-2019 sezonu heyecanı her geçen gün artıyor. Sayılı günlerin kaldığı Overwatch Ligi ikinci sezonu için takımlar çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Geçtiğimiz sezonu galibiyet alamadan tamamlayan Shanghai Dragons ve ligin sonlarında kötü performansını bir türlü toplayamayan London Spitfire yeni sezona iddialı girmek için çalışıyor. 

Takımların hazıkların yanında transfer çalışmaları da devam ediyor. London Spitfire kadrosunu 6 kemik oyuncuya indirmek için inaktif kadrosunda yer alan Jo “HaGoPeun” Heyon-woo, Hwang “TiZi” Jang-hyeon, Seong “WooHyaL” Seung-hyun ve Lee “Hooreg” Dong-eun ile yollarını ayırdı. Takım ihtiyaç dahilinde gerekli bölgelere takviyeler yapacaklarını da belirtti. Yeni sezon hazırlıklarını sürdürfen Shanghai Dragons ise resmi twitter hesabından “OWL sezonunda bizi destekleyen herkese minnettarız. Oyuncularımız ve personelimiz dinlenmek için evlerine döndü ve daha sonra yeniden Şanghay’da toplanacaklar. Yeni sezon için yönetimimiz ve takımımız gerekli yapılanmaya başlayacak.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Overwatch Ligi birinci sezon play off’ları ibüyük finali ise geçtiğimiz günlerde Brooklyn’de Barclays Center’da gerçekleşti.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT