Blizzard Oyunları Bülteni - 23 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 23 - Game Sultan
15.8.2018
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Starcraft III haftalık güncellemeleri, World of Warcraft Ağustos ayı güncellemesi ve Blizzcon hakkında ayrıntılar yer alıyor.

Starcraft III


Starcraft III 4.5.0 Patch Notlarında bu hafta birçok yenilik sizleri bekliyor. The War Chest Blizzcon 2018’e özel olarak oyun içerisine eklendi ve oyun severleri bekliyor. Ayrıca 4.5.0 ile yeni sprays, portraits, emoticons gibi 70’in üzernde ürün oyun içerisine eklendi. Tüm bu eklentilerin yanı sıra birçok düzeltme ve iyileştirme de sizleri bekliyor. Starcraft III güncelleme ve yenilikleri hakkında ayrıntılı bilgi için hemen Blizzard resmi Starcraft III sayfasını ziyaret et.

World Of Warcraft


World of Warcraft 8 Ağustos da yayınlanan güncellemesi ile Batlle of Azeroth hakkında çeşitli yerlerde iyileştirmeler yapıldı. Bu düzeltmelerin yanı sıra oyun içerisine küçük yenilikler de eklendi.  Son yapılan düzeltmelerin başlıcalarına göz atacak olursak:

Gargoyle ve Dark Arbiter’i çağırmak artık mücadele ve değişim hedeflerine uygun olarak düzenlendi.
Frost Lotus’un beceri gerektiren hatasında düzeltme yapıldı.

World of Warcraft güncellemesinin ayrıntılarını incelemek için Blizzard World of Warcraft resmi sayfasını ziyaret edin.

BlizzCon 2018


BlizzCon için halen bilet satışları devam ediyor. Bu büyük organizasyonda yer alamk için halen şansın var. 18 Ağustos Cumartesi günü planlanan üçüncü parti bilet satışlarını duyurmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız.

2-3 Kasım tarihlerinde Anaheim Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan BlizzCon’un sakın kaçırma. Ayrıca organizasyonun sanal bilet satışları ise çokyakında. Evinizin konforu ile BlizzCon’da sizde yer almak istiyorsanız BlizzCon Sanal Biletlerini kaçırma.

BlizzCon 2018 hakkındaki tüm ayrıntıları kaçırmamak için Gamesultan Sayfasını takip et.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT