TBF 2018 Bilet Fiyatları Açıklandı - Game Sultan
TBF 2018 Bilet Fiyatları Açıklandı - Game Sultan
9.8.2018
Türkiye’de League of Legends takımlarından yılın en iyisinin belirleneceği Türkiye Büyük Finali 2018’in bilet fiyatları açıklandı. 16 Eylül Pazar günü oynanacak olan final müsabakasının ilk biletlerinin satışı 10 Ağustos günü saat 14.00’da başlayacak. 

Türkiye Büyük Finali 2018’de Şampiyonluk Ligi’nin en iyisinin belirlenmesinin yanı sıra aynı zamanda dünya genelinde düzenlenen en iyi League of Legends takımlarının yer aldığı Worlds 2018’de ülkemizi temsil edecek takımda belli olmuş olacak. İlk etapta satılacak olan bilet fiyatları ise şu şekilde;

1.kategori: 55 TL
2.kategori: 45 TL
3.kategori: 20 TL

Organizasyondan yapılan açıklamaya göre finali canlı olarak yerinden izleyecek sihirdarlarda bedava skinler kazanacak. 16 Eylül’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek finali yerinde izleyen oyun severler ücretsiz olarak Pulsefire Twisted Fate skinine sahip olacak.

Türkiye Büyük Final 2018 biletleri 10 Ağustos’ta satışa sunulacak. Biletlere ulaşmak isteyen oyun severler Mobilet sitesi üzerinden alabilecekler. İlk etapta satışa sunulacak olan biletler saat 14.00’da başlayacak ve her kişi maksimum dört adet bilet satın alabilecek. Turnuvanın ikinci etap bilet satışlarının ise önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT