Hearthstone Global Games’e Milli Takımımız Veda Etti - Game Sultan
Hearthstone Global Games’e Milli Takımımız Veda Etti - Game Sultan
6.8.2018

17 Temmuz başlayan 7 Eylül tarihine kadar sürecek olan Hearthstone Global Games’in üçüncü haftası erdi. Üçüncü haftanın tamamlanması ile birlikte Hearthstone Global Games Swiss Mode aşaması da sona erdi.


Turnuvada toplam üçer maç oynandı ve ilk aşamada turnuvaya veda eden takım sayısı altı oldu. 21 Ağustos tarihinde dördüncü haftanın başlayacağı turnuvaya  ara verildi. Turnuvanın ilk üç haftasının ardından namağlup olarak turnuvaya devam eden takımlar İspanya, Tayvan, Brezilya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna ve Çin. Ukrayna ve Çek Cumhuriyeti geçtiğimiz sezonun finalisti ve bu yılda favori olarak turnuvada ilerliyorlar. Turnuvada galibiyet alamadan elenen takımlar ise Malezya, Hırvatistan, Filipinler, Arjantin, Meksika ve milli takımımız Türkiye oldu.


İddialı girdiğimiz turnuvada güçlü ekipler karşısında aldığımız mağlubiyetler ise turnuvaya veda ettik. 7 Eylül’de turnuvanın ilk aşaması tamamlandıktan sonra ilk on altıya kalan takımlar eleme maçı oynayacak ve Top 8 mücadeleleri Blizzcon 2018’de gerçekleştirilecek olan Hearthstone Global Games Finallerinde mücadele edecek. 


Blizzard Balance!

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT