SKT Hearthstone Takımını Açıkladı - Game Sultan
SKT Hearthstone Takımını Açıkladı - Game Sultan
1.8.2018
Espor dünyasında en önemli takımlar arasında yer alan ve League of Legends’in şampiyon takımı SKT, yeni sezonda Hearthstone’da da yer alacaklarını açıkladı. Takım yeni Hearthstone takımını resmi olarak duyurdu.

League of Legends arenasında başarıdan başarıya koşan Güney Kore merkezli takım SKT önümüzdeki sezon ile birlikte Hearthstone sahnesinde de yer alacağını açıkladı ve transfer ettiği üç oyuncuyu birden tanıttı. Böylelikle SKT League of Legends dışında başka bir kulvarda da e spor dünyasında boy gösterecek.

SKT Hearthstone takımı transferlerinden ilki ise Kore’nin iyi oyuncularından biri olan Jungsoo “Surrender” Kim oldu. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen Masters Korea Season 2 ‘de birincilik, Masters Korea Season 3’de ise ikincilik elde eden oyuncu yeni sezonda SKT için mücadele edecek. Takımın diğer transfer ettiği isimlerden diğeri ise Alman oyuncu Sebastian “Xixo” Bentert oldu. Takıma dahil olan son isim ise 2017 Hearthstone Autumn Championship şampiyonu Danimarkalı oyuncu Frederik “Hoej” Nielsen oldu.

Ayrıca League of Legends dışında ilk defa farklı bir e spor dalına yönelen SKT’nin önümüzdeki günlerde PUBG takımı kurmak içinde yatırımlar yapmayı planladığı söyleniyor. 


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT