Overwatch Ücretsiz Olarak Oynanabilecek - Game Sultan
Overwatch Ücretsiz Olarak Oynanabilecek - Game Sultan
24.7.2018
Blizzard’ın sevilen oyunları arasında yer alan ve milyonlarca oyuncu kitlesine sahip Overwatch oyunu geçtiğimiz günlerde büyük ve sevindirici bir haber verdi. Blizzard yaptığı açıklama ile Overwatch oyununu önümüzdeki günlerde ücretsiz olarak oyun severlere sunacak. 

Ücretsiz olarak oynanabilecek oyun 26 – 30 Temmuz tarihleri arasında tüm şampiyonlar, haritalar ve özellikler ile kısıtlama olmadan yayınlanacak. Ücretsiz olarak oyunu ilk defa oynayan oyuncular ayrıca aktif ettikleri hesaplarını ücretsiz sürümün bittiği haftadan sonra satın almaları durumunda devam edebilecekler. Ayrıca 26 – 30 Temmuz tarihleri arasında kazanmış oldukları seviye ve ödüllerde daha sonra oyunu satın almaları durumunda hesaplarındaki envanterlerinde olacak.

Blizzard’ın oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak ve denemek için sunduğu bu fırsatı kaçırmamak için Overwatch’u takipte kal. Oyunun ücretsiz olarak yayınlanacağı tam tarihler ise şu şekilde, Oyun ücretsiz olarak 26 Temmuz 2018 11:59 ‘da başlayıp, 30 Temmuz 2018  23:59 ‘da sona erecek.


Oyunu ciddiye alıyorsan Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT