BLAST Pro Series İstanbul 29 Eylülde Gerçekleşecek - Game Sultan
BLAST Pro Series İstanbul 29 Eylülde Gerçekleşecek - Game Sultan
17.7.2018
Counter Strike: Global Offensive’in en iyi 6 espor takımının İstanbul’da vereceği mücadele olan BLAST Pro Series, 29 Eylül tarihinde İstanbul Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Turnuvada ülkemizi temsilen Space Soldiers’ın yer alacağı organizasyonda 10 bin biletli seyirci ve Twitch TV platformundan milyonlarca espor severin izlemesi bekleniyor. Her geçen gün heyecanın daha da arttığı turnuva için yavaş yavaş geri sayım başladı.

İlki geçtiğimiz yıl Danimarka’da gerçekleştirilen BLAST Pro Series’e bu kez İstanbul ev sahipliği yapacak. Turnuvanın ödül havuzunda ise 250 bin dolar bulunuyor. Takımlar BLAST Pro Series'in ikonik kupası ve 250 bin dolarlık ödül için kıyasıya mücadele edecekler.

Dünyanın en büyük ve en iyi 6 Counter Strike: Global Offensive takımının yer alacağı turnuvada ev sahibi statüsünde temsilcimiz Space Soldiers’ın yanı sıra Dünya sıralamasının tepesinde yer alan takımlardan Astralis, Ninjas in Pyjamas, Cloud9, Virtus.Pro yer alacak. Turnuvada yer alacak son takım ise henüz açıklanmadı. Organizasyon yetkilileri tarafından sürpriz olarak belirtilen son takımın önümüzdeki günlerde resmi olarak duyurulması bekleniyor.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT