Cloud9 Yıldızı Brezilya Yolunda - Game Sultan
Cloud9 Yıldızı Brezilya Yolunda - Game Sultan
12.7.2018
Counter Strike: Global Offensive’nin başarılı takımlarından Cloud9’nın yıldız oyuncusu Tarik “tarik” Çelik, Brezilya takımı MIBR ile anlaşma aşamasında olduğu iddia edildi.

22 yaşındaki yıldız oyuncu MIBR takımı ile transfer görüşmelerine başlandığı ve yakın zaman içerisinde transferin açıklanacağı belirtildi. MIBR’nin oyuncusu Ricardo “boltz” Prass yerine geçecek olan Tarik takım taraftarları tarafından da merak ile bekleniyor.

Geçtiğimiz ESL One Cologne turnuvasından elenen MIBR’da fatura iddialara göre boltz’a kesilmişti ve takımdan gitmesi kesin gözü ile bakılıyor. Boltz yerine gelmesi istenen isimde son Major şampiyonu Cloud9 oyuncusu Tarik. Ayrıca transferin gerçekleşmesi durumunda Tarik eski takım arkadaşı Jake “Stewie2k” Yip ile yeniden birlikte mücadele verecek.

FACEIT Major turnuvası öncesi transfer söylentileri gün geçtikçe daha da artıyor. Cloud9 takımının transfere izin verip vermeyeceği de merak edilen konular arasında yer alıyor. Taraflardan henüz net bir açıklama yapılmış değil. Ancak yakın zaman içerisinde her iki takım ve tarik’tan resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.


Oyunu ciddiye alıyorsan; GameSultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT