League of Legends Yükselme Ligi Start Alıyor - Game Sultan
League of Legends Yükselme Ligi Start Alıyor - Game Sultan
11.7.2018
League of Legends’de Şampiyonluk Ligine yükselmek için kıyasıya mücadelenin gerçekleştiği Yükselme Ligi heyecanı start alıyor. Bu mevsim de altı takım şampiyonluk ligi için mücadele edecek. 11 Temmuz 17:00 ‘da Galakticos – Beşiktaş arasında oynanacak mücadele ile sezon başlayacak. 

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Bu ligi yükselmek için kıyasıya mücadelenin olduğu ülkemizin en büyük ikinci ligi League of Legends Yükselme Ligi 11 Temmuzda start alıyor. 6 takımın mücadelesi ile geçecek olan Yükselme Ligi’nde Galakticos, Beşiktaş, Team Cappadocia, OYUN HİZMETLERİ, Pars e-Spor Kulübü ve Aftershock Esports takımları yer alıyor.

Bu yıl Yükselme Ligi son kez oynanacak. Riot Games’in planlamasıyla gelecek sezondan itibaren yeni lig sistemi ile takımlar Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne çıkmak için mücadele edecek.

League of Legends Yükselme Ligi tüm mücadeleleri League of Legends resmi Twitch sayfası olan /riotgamesturkish sayfasından canlı olarak yayınlanacak. 


Oyunu ciddiye alıyorsan; GameSultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT