Rockshot Artık Türkçe - Game Sultan
Rockshot Artık Türkçe - Game Sultan
6.7.2018
Patlayıcı çok oyunculu nişancı oyunu RockShot Steam'de Erken Erişim'e dahil olalı henüz bir ay oldu. Başlangıçta sadece İngilizce ve Almanca olarak sunulan ücretsiz oyun, oyunculara çılgın oyun modları, sıra dışı silahlar ve savaş alanında saf anarşi ile eşsiz bir eğlence vaat ediyor. Yayıncı Gameforge ve geliştirici Soleil şimdi bir adım daha ileri gidiyor ve çok sayıda yeni güncellemenin yanı sıra ek dil sürümülerini de duyuruyor. RockShot artık Türkçe, Fransızca ve Lehçe dillerinde de mevcut. Gameforge özellikle sofistike Türk toplumuna çok güveniyor ve olumlu geri bildirim yapmasını umut ediyor.

RockShot lansmanından bu yana ayrıca yeni haritalar, yeni silahlar, ücretsiz yükseltmeler, etkinlik modları ve hediyeler de geliştirdi. Şu ana dek aşağıdaki özellikler eklendi veya yakında kullanıma sunulacak:

Yeni haritalar: Eski Egemenlik, Acemi Birliği, Donanma Üssü ve Rocky Dağları
·     2018 Dünya Kupası için kostüm içeriği
·     Yeni günlük giriş ve görev ödülleri
·     Yeni etkinlik modu: Close Quarters
·     Mod seçimi: Drill, RAID ve Etkinlikler
·     Genişletilmiş dil desteği: İngilizce, Almanca, Fransızca, Lehçe ve Türkçe

Geçmişteki güncellemeler ile sunucuların bağlantı sorunları düzeltildi ve eleştirilen "Pay to Win" içeriği kaldırdı ve iade edildi. Odak noktası artık oyuncuların ilerlemesi ve isteğe bağlı kozmetik ürünler. Bu konuda hemfikiriz: Oyuncular sadece yetenekleriyle de coşabilir!

Popüler ücretsiz oynanabilen çok oyunculu çevrimiçi oyunlar SoulWorker, Metin2 ve SKILL ile tanınan Gameforge takımı ve Ninja Gaiden ve Dead or Alive serisinin arkasındaki bazı geliştiricilerden oluşan Japonya menşeli stüdyo Soleil, tüm oyuncuları bu muhteşem oyuna ikinci bir şans vermeye ve bugün indirmeye davet ediyor.

Oyunu ciddiye alıyorsan; GameSultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT